تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
قابلیت SharePlay در هولو

قابلیت SharePlay در هولو برای کاربران آیفون و آیپد ارائه شد

اشتراک‌گذاری ویدیویی SharePlay از طریق FaceTime، از طریق یک به‌روزرسانی که صبح دوشنبه منتشر شد، حال برای هولو هم فراهم شده است. به‌روزرسانی برنامه iOS و iPadOS پلتفرم استریم روز ۴ آوریل ۲۰۲۲ برای کاربران آیفون و آیپد عرضه شده و به آن‌ها این امکان را می‌دهد که از تجربه تماشای همگام‌سازی شده با همه در تماس‌های FaceTime استفاده کنند. طی یادداشت‌هایی که در اپ‌استور منتشر شده است می‌خوانیم: «در این نسخه، ما با معرفی SharePlay به گسترش عشق‌مان به هولو کمک می‌کنیم. همراه با SharePlay، شما می‌توانید محتوای کتابخانه پخش هولو را همگام با دوستان و خانواده خود و از طریق FaceTine تماشا کنید».

قابلیت SharePlay در Hulu

قابلیت SharePlay در هولو

برای استفاده از ویژگی‌های SharePlay Hulu، همه شرکت کنندگان به اشتراک فعال سایت هولو نیاز خواهند داشت. قیمت هم از ۶.۹۹ دلار شروع شده و برای رهایی از تبلیغات هم می‌توانید از سطح ۱۲.۹۹ دلاری استفاده کنید. SharePlay برای اولین‌بار در iOS 15.1 معرفی شده است و هر کسی که از تماس‌های فیس تایم استفاده می‌کند، می‌تواند محتواها را با همه شرکت کنندگان به اشتراک گذارد. هر کسی که فید خود را با قسمت، عنوان یا پخش دقیق همگام‌سازی و کنترل کند، همه می‌توانند از آن استفاده کنند. هر کسی که اقدام به تغییر وضعیت محتوا کند، بقیه نیز این فید را دریافت می‌کنند. SharePlay همچنان هنگام تشخیص گفتار، به‌صورت خودکار صدا را کاهش می‌دهد. شما نیز می‌توانید نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: فیس تایم Memoji و قابلیت SharePlay برای هدست AR اپل فراهم خواهد شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *