تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
استخدام کندتر اپل

استخدام کندتر اپل موجب جلوگیری از اخراج‌های بزرگ شرکت می‌شود

اپل اخیرا توانسته است که از پیوستن به موج اخراج‌های بزرگ مشابه سایر غول‌های فناوری خودداری کند. چرا که نرخ پایین‌تر استخدام به آن‌ها اجازه می‌دهد تا از مشکلات مشابه آلفابت، مایکروسافت، متا و آمازون با تعداد بالای کارمندان‌شان اجتناب کند. به دنبال هشداری که متا در ماه نوامبر به بیش از ۱۱ هزار کارمند خود داده و اخراج‌های گسترده‌ای را در غول‌های فناوری بزرگ دنیا شاهد بودیم، هزاران نفر بیکار شدند. مایکروسافت هم ۱۰ هزار کارمند خود را برکنار کرده و گوگل هم همین کار مشابه را برای بیش از ۱۲ هزار کارمند خود انجام داد. آمازون هم در آینده قصد دارد که ۱۸ هزار کارمند خود را اخراج کند.

اخراج‌های گسترده در شرکت‌های بزرگ فناوری

استخدام کندتر اپل

طی نمایه‌ خاصی که وال استریت ژورنال به ما ارائه می‌کند، اپل هنوز قصد ندارد همین کار مشابه را در داخل شرکت انجام دهد. این به دلیل ترکیبی از یک کسب و کار منعطف و نرخ پایین‌تر استخدام است. از سپتامبر سال ۲۰۱۹ تا سپتامبر ۲۰۲۲، تعداد کارکنان اپل با رشد ۲۰ درصدی به ۱۶۴ هزار کارمند تمام وقت رسیده است. در مقام مقایسه، رقبایی مانند مایکروسافت، نرخ رشد کارمند ۵۳ درصدی داشته‌ است. این میزان برای آلفابت (شرکت مادر گوگل) ۵۷ درصد بوده و متا هم ۹۴ درصد در همین بازه زمانی، با افزایش کارمند مواجه بوده است. اپل هم از این اتفاقات در امان نبوده است. چرا که در سه ماهه دسامبر، به دلیل مشکلات تولید در چین، خشن‌تر از حد معمول با کارمندان خود رفتار می‌کند.

بیشتر بخوانید: اپل استخدام اولین فروشگاه محصولات پرچم‌دار خود در هند را آغاز کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *