تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-62999938
مدل جدید هوم پاد مینی

مدل جدید هوم پاد مینی در حال حاضر کنار گذاشته شده است

پس از بازگشت هوم پاد فول سایز اپل، مصرف کنندگان نباید انتظار داشته باشند که یک هوم واد مینی جدید هم به این زودی‌ها توسط اپل معرفی شود. چرا که هیچ دلیل واضحی برای این منظور جود ندارد. روز چهارشنبه بود که اپل تقریبا دو سال پس از توقف مدل قبلی، هوم پاد خود را دوباره آپدیت کرد. با این حال، نسخه جدید اماده عرضه به بازار از ۳ فوریه سال جاری بوده و قرار نیست که در آینده‌ای نزدیک تغییر دیگری برای دیگر اسپیکرهای هوشمند اپل داشته باشیم. طبق خبرنامه بلومبرگ، اپل قصد دارد روی یک هوم پاد مینی کاملا جدید کار کند و مدل‌های قبلی آپدیت نخواهد شد.

هوم پاد مینی؛ شاید وقتی دیگر

مدل جدید هوم پاد مینی

دلیل منطقی پیرامون این موضوع این است که از آن‌جایی که جدیدترین هوم پاد شامل هیچ عملکرد اصلی جدیدی نیست که در قبلا در مدل ۹۹ دلاری وجود نداشته باشد، بنابراین، دلیل واضحی هم برای آپدیت آن مدل وجود ندارد. اگرچه، ممکن است که گزینه‌های رنگی بیشتر، قیمت ارزان‌تر، بهبود اسپیکرها و افزایش کیفیت میکروفون‌ها می‌توانست خوب باشد. گورمن حس می‌کند که بهبودهای واقعی برای این سری احتمالا در پشت صحنه انجام می‌شوند و سیری، یکپارچه سازی اپلیکیشن و دیگر المان‌های جدید را در نسخه آینده خواهیم داشت. ویژگی جدید هوم پاد مینی در پردازنده U1 دیده شده و برای فعال کردن قابلیت Hand Off کاربرد دارد. شما هم می‌توانید نظرات خود را در مورد این دستگاه جدید با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: آپدیت نرم افزار هوم پاد ویژگی‌های جدیدی برای هر مدل دارد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *