تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
سیستم اتصال پاور Studio Display

سیستم اتصال پاور Studio Display متفاوت خواهد بود

نمایشگر استودیو اپل از یک کانکتور برق غیر استاندارد در پست دستگاه استفاده می‌کند، اما در نظر داشته باشید که اکثر کاربران نباید آن کابل را بیرون بکشند. اکثر مانیتورهای کامپیوتر موجود در بازار از یک کانکتور استاندارد استفاده می‌کنند که به کابل اجازه می‌دهد تا به راحتی وصل شده و جدا شود. اما اپل مسیر متفاوتی را برای نمایشگر استودیو جدید خود انتخاب کرده است. در این سیستم، از اتصال اختصاصی اپل برای کابل استفاده شده است و مانیتور را می‌توانید با کابل متصل کرده و در جای خودش حمل کنید. این طراحی یک انحراف بزرگ از استاندارد بازار است،‌ چرا که اکثر سخت‌افزارهای مربوط به Mac از این اتصالات برق قابل جابه‌جایی استفاده می‌کنند.

طراحی مشابه در دستگاه‌های دیگر اپل

سیستم اتصال پاور Studio Display

آی مک ۲۴ اینچی با طراحی مشابه از یک اتصال مغناطیسی در همان نقطه‌ای که برق در صفحه نمایش استودیو وصل می‌شود، استفاده می‌کند، اما در این دستگاه جدید شاهد ثابت بودن جای آن هستیم. طی یادداشت ارائه شده، اپل به‌طور مستقیم به وضعیت کابل برق اشاره نمی‌کند، اما عنوان شده است که سیم برق قابل جداسازی نیست. بدیهی است که کابل باید در جایی که هست باقی بماند و کاربران هم نباید سعی در جدا کردن آن داشته باشند. تصمیم به چنین طراحی برخی از کاربران را شگفت زده کرده است که دقیقا چه اتفاقی در حال رخ داده است. اکثر کاربران با کابل برق C13 آشنا هستند. این همان دوشاخه‌ای است که شکل مستطیل درشت با دو گوشه جدا شده دارد.

بیشتر بخوانید: حافظه داخلی نمایشگر Studio Display اپل ۶۴ گیگابایتی خواهد بود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال