تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
خرید و اجاره فیلم از Apple TV

خرید و اجاره فیلم از Apple TV برای Android TV و Google TV حذف شد

دارندگان دستگاه‌های اندروید تی وی و گوگل تی وی دیگر قادر به خرید یا اجاره فیلم از اپلیکیشن Apple TV نیستند، چرا که مشتریان از این پس تنها با استفاده از سایر سیستم عامل‌های اپل می‌توانند چنین قابلیتی داشته باشند. اپلیکیشن Apple TV در طی گسترده‌ای از تلویزیون‌های هوشمند، ست‌اپ باکس‌های استریم و سایر دستگاه‌ها در دسترس است و امکان دسترسی به برنامه‌هایی از ویترین فروشگاه‌های اپل را فراهم می‌کند. حال به نظر می‌رسد که به‌روزرسانی اخیر این برنامه، کاربران برخی از پلتفرم‌ها را از امکان خرید درون برنامه‌ای محروم کرده است. به گزارش FlatPanelsHD، گزینه‌های خرید یا اجاره فیلم سریال‌ها یا فیلم‌های تلویزیونی از برنامه Apple TV در دستگاه‌های Android TV و Google TV حذف شده است و به جای آن دکمه How to Watch ظاهر می‌شود.

جزئیات بیشتری از به‌روزرسانی اخیر Apple TV+

خرید و اجاره فیلم از Apple TV

با انتخاب این گزینه کاربران متوجه می‌شوند که باید از آیفون، آیپد و سایر دستگاه‌های پخش اپل برای اجاره یا کسب اشتراک استفاده کنند. این تغییر تنها روی تلاش‌های جدید برای خرید یا اجاره فیلم‌ها تاثیر می‌گذارد و محتوای Apple TV+ که قبلا خریداری شده است، بدون تغییر باقی خواهند ماند. هر گونه خرید یا اجاره‌ای که قبل از به‌روزرسانی یا طریق پتلفرم‌های دیگر پرداخت شده است، همچنان روز دستگاه‌های مذکور قابل استفاده خواهند بود. تاکنون اپل هیچ دلیل رسمی برای این منظور ارائه نکرده است، اما احتمالا به دلیل نبردهای دادگاهی پیرامون کمیسیون‌ها بوده است.

بیشتر بخوانید: مشترکین Apple TV+ می‌توانند رقابت های Friday Night Baseball را به‌صورت هفتگی تماشا کنند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *