تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
فعالیت کارخانه فاکسکان

فعالیت کارخانه فاکسکان پس از قرنطینه شنژن به حالت عادی برگشت

با لغو قرنطینه کرونا توسط مقامات شنژن، فاکسکان گزارش داده است که کارخانه‌های تولید آیفون خود در منطقه به حالت عادی فعالیت برگشته‌اند. فاکسکان قبلا هم مجوز از سر گیری بخشی از تولید را پس از معرفی رویه‌های مهار ویژه ویروس کرونا دریافت کرده بود. حال با پایان یافتن قرنطینه، این شرکت اکنون اعتقاد دارد که عملیات عادی کار و تولید از سر گرفته شده است. در طی بیانیه‌ای که رویترز منتشر کرده است، فاکسکان گزارش داده است که پردیس‌های اصلی آن در منطقه‌های Longhua و Guanlan شنژن، تولید را از سر گرفته‌اند. این شرکت افزود که از سرگیری فعالیت با فرض رعایت سیاست‌های پیشگیری از بیماری همه‌گیر و اجرای دقیق پیش‌گیری و کنترل همه گیر انجام خواهد شد.

جزئیات فعالیت فاکسکان در شنژن چین

فعالیت کارخانه فاکسکان

رویترز گزارش داده است که یک سند داخلی فاکسکان می‌گوید که کارگردان در منطقه Futian باید از خانه به کار خود ادامه دهند، چرا که منطقه هنوز در خطر قرار دارد. فاکسکان یکی از بزرگ‌ترین تولید کننده‌های فناوری در شنژن است. اعتقاد بر این است که این شرکت آیفون‌هایی را در این منطقه تولید می‌کند، اما احتمالا تولید مک استودیو جدید هم برعهده این کارخانه‌ها قرار داده شده است. در نتیجه، قرنطینه یک هفته‌ای ممکن است که به تاریخ سریع تاریخ‌های ارسال مک استودیو به آوریل، می و اکنون حتی ژوئن هم منجر شده باشد. باید منتظر مانده و شرایط عرضه این دستگاه‌ های جدید را ارزیابی کرد.

بیشتر بخوانید: فاکسکان تولید آیفون را با رفع قرنطینه شنژن آغاز می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *