تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
بازی Asphalt 9: Legends برای آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون

بازی Asphalt 9: Legends برای آیفون

معرفی بازی Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends یک بازی در سبک مسابقه ای است که توسط شرکت Gameloft ساخته و منتشر شده است.

بازی Asphalt 9: Legends برای آیفون که در 25 جولای سال 2018 منتشر شد، نهمین عنوان از سری بازی های Asphalt است.

در مقایسه با عناوین قبلی، چند ویژگی جدید و بهبود یافته نظیر ماشین های معتبر و جدید، سیستم های کنترل جدید (شامل حالت autopilot که در بازی به آن Touch Drive گفته میشود)، حالت های مسابقه جدید و همین طور بازگشت سیستم نیترو shockwave nitro (که در بازی Asphalt 6: Adrenaline وجود داشت) به Asphalt 9 اضافه شده است.

 همچنین گرافیک بازی Asphalt 9: Legends برای آیفون هم افزایش چشم گیری در مقایسه با عنوان قبلی یعنی Asphalt 8: Airborne (که در سال 2013 عرضه شد) داشته است.

گیم پلی :

گیم پلی Asphalt 9 تقریبا مشابه Asphalt 8 است و فقط تغییراتی در گرافیک و طراحی داشته است.

نسخه دموی بازی Asphalt 9: Legends برای آیفون شامل 48 ماشین بود اما پس از عرضه رسمی، 4 ماشین دیگر هم به آن اضافه شد تا تعداد ماشین ها در Asphalt 9 به 52 ماشین برسد و تا سپتامبر امسال هم تعداد ماشین ها به 72 دستگاه رسید.

 همانند عنوان قبلی، ماشین ها درجه بندی شده هستند و به کلاس های D، C، B، A و S تقسیم بندی شده اند. بازیکن بازی را با ماشین Mitsubishi Lancer Evolution X که در پایین ترین کلاس یعنی کلاس D قرار دارد شروع میکند.

بازی Asphalt 9: Legends برای آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون
Asphalt 9: Legends

 تمام ماشین ها برای افزایش سطح در بازی میتوانند blueprint کسب کنند (همچنین برای باز کردن ماشین های قفل).

 تمام ماشین ها قابلیت شخصی سازی شدن را هم دارند. همچنین میتوان بعضی ماشین ها را به صورت سقف باز در آورد.

بخش “باشگاه ها” بخش جدیدی است که به این بازی اضافه شده است؛ جایی که در آن تا سقف 20 بازیکن میتوانند با هم امتیاز جمع آوری کرده و پاداش بگیرند.

سیستم nitro shockwave که در عناوین Asphalt 6 و Asphalt 7 موجود بود هم در Asphalt 9 برگشته است.

با دو بار ضربه زدن روی دکمه نیترو، سرعت ماشین به طرز چشمگیری افزایش پیدا میکند.

در پلتفورم های موبایل، 3 سیستم کنترلی وجود دارد : Tilt to Steer، Tap to Steer و سیستم جدید Touch Drive که بازیکن در آن مسیر را انتخاب کرده و فقط به چپ و راست میپیچد.

3 حالت بازی Asphalt 9: Legends برای آیفون وجود دارد :

Career، Multiplayer و Events. در حالت Career، بازیکن باید به صورت انفرادی در مراحلی شرکت کند که این مراحل بر اساس کلاس های خاصی از ماشین ها یا تولیدکننده هایی خاص هستند.

 در حالت Multiplayer، بازیکن باید به صورت آنلاین با دیگر بازیکنان رقابت کند. در حالت Events هم بازیکنان باید در مسابقات روزانه و هفتگی شرکت کنند و با دیگر بازیکنان به رقابت بپردازند.

حالت مسابقه classic که در عناوین قبلی هم موجود بود، در Asphalt 9 هم موجود است. 2 حالت جدید هم به این بازی اضافه شده اند:

در حالت Time Attack بازیکن باید تا قبل از پایان زمان تعیین شده از خط پایان عبور کند و در حالت Hunted هم بازیکن باید از دست پلیس ها فرار کرده و گیر نیفتد.

در Asphalt 9 پیست های مسابقه در مکان هایی نظیر قاهره، هیمالیا، منطقه غرب میانه آمریکا، اسکاتلند، کاراییب، سان فرانسیسکو، رم و شانگهای قرار دارند.

امتیاز اپ استور به Asphalt 9 : 4.8 از 5

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *