تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938

بازی Mario Kart Tour برای آیفون

موفقیت بازی Mario Kart Tour در روز انتشار برای iOS

بازی Mario Kart Tour متعلق به شرکت نینتندو، رسما برای iOS منتشر شد.

بازی Mario Kart Tour برای آیفون رایگان است اما پرداخت درون برنامه ای دارد. گزارشات حاکی از اینند که این بازی از همان روز اول انتشار، به محبوبیت و موفقیت خاصی در بین مخاطبین رسیده است.

بازی Mario Kart Tour برای آیفون در چارت رایگان اپ استور 58 کشور مختلف به رتبه اول رسیده است که ایالات متحده و ژاپن هم جزو این 58 کشور هستند.

از لحاظ درآمد نیز، بازی Mario Kart Tour برای آیفون در چارت بیشترین سوددهی اپ استور در کشور آمریکا، در رتبه نوزدهم قرار گرفت و عملکرد موفق تری نسبت به بازی سال گذشته نینتندو یعنی Dr. Mario World داشت (این بازی پس از انتشار در چارت بیشترین سوددهی در رتبه 503 قرار گرفته بود).

 البته موفق ترین بازی نینتنو از این لحاظ، بازی Fire Emblem: Heroes بود که پس از انتشار موفق شد تا در رتبه هفدهم چارت سوددهی قرار بگیرد.

اما درآمدزایی نینتندو از بازی Mario Kart Tour کمی جنجال برانگیز بوده است.

برای مثال، باید حتما اشتراک ماهیانه 4.99 دلار را پرداخت کنید تا نشان های Gold Challenges و Gold Gifts را برای تور مسابقات آزاد کنید.

 درآمدزایی بازی Mario Kart Tour برای آیفون

همینطور برای دسترسی به مسابقات 200 سی سی (که سریع ترین مسابقات این بازی هستند)، باید حتما اشتراک ماهیانه را پرداخت کنید که این کمی برای مشترکین رایگان، آزاردهنده است.

وبسایت Polygon این اقدام اپل را ناآگاهانه توصیف کرد؛ مخصوصا با روی کار آمدن Apple Arcade.

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *