تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
برنامه Class Timetable

معرفی برنامه Class Timetable – برنامه‌ریزی و ثبت فعالیت دانشجویی

Class Timetable یکی از برنامه‌های مناسب برای همراهی دانشجو در انجام فعالیت‌های مختلف دانشگاهی است که امکانات زیاد و متنوعی را در اختیارش قرار می‌دهد. این برنامه برای مقاطع پایین‌تر از دانشگاه نیز قابل استفاده است و به‌نوعی ابزارهای جامعی را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. شما با این برنامه می‌توانید کلاس‌های خود را برنامه‌ریزی کرده و با خیالی آسوده، رویدادها و برنامه‌های مختلف را در آن ثبت کنید. این برنامه قابلیت یادآوری این برنامه‌ها و ثبت یادداشت‌های جانبی دیگر را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. بیش از هفت میلیون کاربر هم‌اکنون از این برنامه استفاده می‌کنند.

برنامه‌ی Class Timetable رابط کاربری زیبا و رنگارنگی دارد و با در اختیار داشتن یک جدول زمانی، می‌توانید به‌صورت اختیاری، برنامه‌های خود را در آن قرار دارد و المان‌های دیگر را در آن فعال یا غیرفعال کنید. این برنامه همه کاره است و برای تمام فعالیت‌های مدرسه یا دانشگاه خود می‌توانید از آن استفاده کنید. صفحه نمایش زیبای این برنامه، علاقه‌مندی بالایی را در شما ایجاد خواهد کرد و برای آیفون، آیپد، مک بوک و آی مک نیز حالت‌های بهینه‌سازی شده‌ای دارد. این برنامه دارای لیستی از وظایف داخلی است که می‌توانید کارهای دیگر خود را نیز در آن مدیریت کرده و صرفا وابسته و محدود به برنامه‌های درسی مدرسه و دانشگاه نخواهید بود.

می‌توانید تکالیف دانشگاهی خود را در موعد مقرر انجام داده و یادداشت‌های لازم را ثبت کنید. می‌توانید کارهای زیاد خود را دیگر به‌خاطر سپرده و اجازه ندهید که برنامه‌ای انجام نشده باقی بماند. برنامه دارای ویژگی‌های حرفه‌ای متنوعی است که در کنار ابزارهای عادی در اختیار شما قرار می‌گیرد. با Class Timetable می‌توانید اعلان‌های کلاسی را دریافت کرده و برنامه زمانی خود را در فرمت‌های مختلف اسنادی ذخیره‌سازی کنید. یادآوری وظایف روزانه و بسیاری از ابزارهای عالی در اختیار شما است و می‌توانید اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز را فراموش نکرده‌اید. این برنامه با هیچ اپ دیگری قابل مقایسه نیست و کافی است که یک‌بار آن را تجربه کنید. این برنامه را می‌توانید از اپ استور دریافت کنید.

رابط کاربری رنگی در برنامه Class Timetable

برنامه Class Timetable

سازندگان تصمیم خوبی در قبال این برنامه گرفته‌اند و آن هم این است که کاربر صرفا با رنگ ابزارها و منوها می‌تواند نشانه‌های جذابی از برنامه دریافت کند. این طرح‌های رنگی برای هر کار و ابزاری متفاوت است و تنها با چند بار استفاده، در ذهن دانشجو یا دانش‌آموز باقی خواهد ماند. این رابط کاربری بسیار ساده است و سر و شکل مشابهی در آیفون، آیپد یا مک دارد. بدین ترتیب شما می‌توانید متون خود را روی این طرح‌های رنگی قرار داده و در آینده بدون نیاز به خواندن و صرفا با مشاهده‌ی دیداری، اعلان‌های مختلف را دریافت کرده و فعالیت‌های موردنیاز خود را ثبت کنید.

بیشتر بخوانید: شناسایی دانشجویان بدون نیاز به کارت دانشجویی

قابل استفاده برای سیستم‌های مختلف اپل

از این برنامه می‌توانید روی سیستم‌عامل‌های مختلف از جمله iOS، iPadOS و مک استفاده کنید. این قابلیت این مزیت را برای کاربر دارد که در هر جا و هر دستگاهی بتواند برنامه‌های خود را ثبت و ضبط کرده و به اطلاعات و یادآوری‌ها نیز دسترسی داشته باشد. بدین ترتیب دیگر در فضای دانشگاهی یا خانه، محدودیتی از قبال عدم دسترسی به یک دستگاه خاص نخواهید داشت.

جمع‌بندی

در نهایت باید گفت که با برنامه‌ی Class Timetable می‌توانید تسک‌های مختلف دانشگاهی خود را سازماندهی کرده و از طریق یک رابط کاربری رنگی، این کار را به شیوه‌ای ساد‌ه‌تر انجام دهید. برنامه‌ها قابلیت تنظیم روزانه، هفتگی و ماهیانه را دارند و در کنار آن می‌توانید تنظیمات یادآوری در گوشی را نیز داشته باشید. استفاده از ابزارهای حرفه‌ای این برنامه نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت و در صورت نیاز و به اختیار می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. شما نیز اگر برنامه‌های این‌چنینی را می‌شناسید که دانش‌جویان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنند، در بخش کامنت‌ها با ما مطرح کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال