تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-62999938
استفاده از قابلیت Notify When Left Behind در ایرتگ

آموزش استفاده از قابلیت Notify When Left Behind در ایرتگ

اگر اغلب اوقات فراموش می‌کنید که کلید یا کیف خود را قبل از رفتن به جایی، بردارید، ما قصد داریم که نحوه استفاده از AirTag را برای یادآوری به شما آموزش دهیم. بنابراین، شما با این کار، هرگز وسایل با ارزش خود را جا نخواهید گذاشت. معرفی ایرتگ، سبب شده است که مفهوم اصلی شبکه Find My مشخص شده و اکوسیستم سخت‌افزاری اپل گسترش پیدا کند. اگر اشیای خود مانند آیفون یا ایرپاد خود را گم می‌کنید، به راحتی می‌توانید توسط ایرتگ به آخرین مکانی که توسط ایرتگ شناسایی شده است، دسترسی پیدا کرده و آن را جستجو کنید. همچنین شما می‌توانید اقدامات از راه دور بسیاری مانند قفل کردن یا پخش صدا را انجام داده و سریع‌تر آن را پیدا کنید.

ایرتگ عمدتا می‌تواند برای ردیابی مواردی که در جایی قرار گرفته و فراموش شده‌اند، استفاده شود، تفکر چندان کارآمدی پشتش ندارد. چرا که مردم اغلب اوقات مدتی پس از ترک محل، متوجه می‌شوند وسیله‌ای را جا گذاشته‌اند. اگر بدشانس هستید و طی مدت زمان بیشتری متوجه این قضیه می‌شوید، ممکن است که از وسیله مورد نظر دور شده و زمان بیشتری را برای پیدا کردن آن صرف کنید.

اطلاع‌رسانی هنگام کم کردن اشیا

استفاده از قابلیت Notify When Left Behind در ایرتگ

کاری که AirTag انجام می‌دهد و می‌تواند در این مواقع کمک کننده باشد، این است که اطلاع‌رسانی لازم در زمینه جدا شدن ایرتگ از آیفون به شما ارئه می‌شود. برای مثال، زمانی که آیفون را با فاصله کمی از AirTag دور ی‌کنید، اعلان لازم ارائه شده و حتی برعکس این موضوع نیز وجود خواهد داشت. در واقع، زمانی که ایرتگ را جا گذاشته یا به دلیل سرقت از شما دور می‌شود، هشداری ارائه خواهد شد. این امر زمان لازم برای آگاهی و ارائه عکس‌العمل را به شما خواهد داد. در ادامه با ما همراه شوید.

فعال کردن Notify When Left Behind برای ایرتگ در آیفون

  • Find My را باز کنید
  • روی Items کلیک کنید
  • روی AirTag یا نامی که به آن نسبت داده‌اید، ضربه بزنید
  • به پایین اسکرول کرده و گزینه Notify When Left Behind را انتخاب کنید
  • روی کلید کناری Notify When Left Behind کلیک کنید تا سبز شود

چه استثناهایی وجود دارد؟

علیرغم اینکه این سرویس بسیار مفید عمل می‌کند، اما این امکان هم وجود دارد که هر زمانی شرایط مفیدی برای استفاده از آن وجود نداشته باشد. به‌عنوان مثال، اگر ایرتگ خود را به یک کوله پشتی وصل کرده باشید و آن در خانه خود بگذارید تا به جایی بروید که به کوله خود نیازی ندارید، این هشدار به درد شما نخواهد خورد. در واقع، به استثنای موارد بسیار پرکاربرد مانند کلیدها، نیاز به هشدار فقط زمانی اعمال خواهد شد که در خانه یا مکانی قرار بگیرید که نیاز به ایمن‌سازی وسایل‌تان باشد. بنابراین، در زمان مناسب این هشدار را دریافت خواهید کرد.

بیشتر بخوانید: افزایش دزدی ماشین در کانادا به واسطه استفاده مجرمین از AirTags

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *