تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
بنچمارک M2 Pro

اولین بنچمارک M2 Pro پیشرفت بزرگ آن نسبت به M1 Max را نشان می‌دهد

سنچش بنچمارک Geekbench انجامج شده برای مک مینی مجهز به تراشه M2 Pro ظاهرا بهتر از نسخه M1 همین دستگاه است و حتی فراتر از تراشه M1 Max ظاهر می‌شود. اپل هنوز مک مینی را با M2 Pro عرضه نکرده است، اما سنجش بنچمارک آن زودتر از موعد منتشر شده و به نظر می‌رسد که این نسخه جدید از مک مینی با پیکربندی پردازنده مرکزی ۱۲ هسته‌ای و ۱۶ گیگابایت حافظه رم همراه می‌شود. امتیاز تک هسته‌ای این تراشه ۱۹۵۲ و امتیاز چند هسته‌ای آن هم ۱۵۰۱۳ ثبت شده است. امتیازات ثبت شده می‌تواند نشانه خوبی از عملکرد یک دشتگاه در استفاده طی دنیای واقعی نباشد، اما نقطه‌ای مقایسه‌ای بوده و می‌توان به آن اتکا کرد.

نتایج سنجش بنچمارک M2 Pro

بنچمارک M2 Pro

امتیازات قبلی ثبت شده برای مک مینی مجهز به تراشه M1 دارای امتیاز ۱۶۵۱ برای بخش تک هسته‌ای و ۵۱۸۱ برای بخش چند هسته‌ای بود. توجه داشته باشید که مقایسه M1 با M2 Pro است و ارتباطی به M2 پایه ندارد. البته هنوز هم یک تفاوت عمده دیده می‌شود. مهم‌تر از آن، امتیاز Geekbench برای M1 Max است که ۱۷۲۷ را برای بخش تک هسته‌ای و ۱۲۶۴۳ را برای بخش چند هسته‌ای نشان می‌دهد. به نظر می‌رسد که اپل با موفقیت عملکرد سری M2 را نسبت به M1 که در حال حاضر بسیار هم سریع است، افزایش می‌دهد. با این حال، تست‌های بنچمارک نمی‌توانند همه ماجرا باشند. باید منتظر مانده و ببینیم که در موعد عرضه رسمی دستگاه جدید مک مینی، در دنیای واقعی شاهد چه عملکردی خواهیم بود.

بیشتر بخوانید: بنچمارک های M2 Max حاکی از عملکرد بهتر آن دارد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *