تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
خریدار سابق زنجیره تامین اپل

خریدار سابق زنجیره تامین اپل ضرری ۱۰ میلیون دلاری به این شرکت وارد کرد

به گفته مقامات فدرال، یکی از کارمندان سابق اپل با استفاده از موقعیت خود به عنوان‌ خریدار زنجیره تامین برای دریافت رشوه و مجبور کردن اپل برای پرداخت کالاها و خدمات تحویل نشده،‌ ۱۰ میلیون دلار از این شرکت کلاه‌برداری کرده است. دادستان‌ها و سرویس درآمد داخلی می‌گوید که دیرندرا پراساد که روز جمعه متهم شده است، بین سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۸ در اپل فعالیت داشته است و بیشتر وقت خود را هم به عنوان خریدار، بخشی از زمان خود را در زنجیره تامین خدمات جهانی گذرانده است. گفته می‌شود که پراساد در موقعیتی که با فروشندگان کار می‌کرد، از موقعیت خود با درگیر شدن در چندین طرح مختلف برای کلاهبرداری از اپل سوءاستفاده کرده است.

بیانیه مطبوعاتی واتهامات پراساد

خریدار سابق زنجیره تامین اپل

در بیانیه مطبوعاتی فدرال که توسط سیلیکون ولی منتشر شده است، می‌دانیم که فهرست فعالیت‌های این فرد شامل سرقت قطعات، رشوه دادن و وادار کردن اپل برای پرداخت اقلام و خدماتی بود که هرگز دریافت نکرده است. این موارد اتهاماتی مانند کلاهبرداری، پول‌شویی و فرار مالیاتی را به پراساد نسبت می‌دهد که هر کدام بین ۵ الی ۲۰ سال محکومیت به‌همراه دارد. گفته می‌شود که این فعالیت‌ها منجر به زیان بیش ۱۰ میلیون دلاری برای اپل شده است. پراساد قرار است که روز پنجشنبه در دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده در سن خوزه، برای اولین‌بار در دادگاه حاضر شده و به اتهاماتش پاسخ دهد.

بیشتر بخوانید: اپل در دادگاه ایموجی های نژادی متفاوت پیروز شد

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *