تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
پشتیبانی از Apple Studio Display

پشتیبانی از Apple Studio Display به بوت کمپ اضافه شد

کاربران مک اینتل که اقدام به نصب ویندوز روی مک خود می‌کنند، اکنون می‌توانند درایورهای موجود در بوت کمپ را برای فعال کردن پشتیبانی از Studio Display به‌روزرسانی کنند. اپل به‌طور دوره‌ای بوت کمپ را به‌روزرسانی می‌کند تا پشتیبانی از سخت‌افزار جدید را همراه با بهبودهای سازگاری و عملکرد معمولی ارائه کند. در به‌روزرسانی ماه مارس این نرم‌افزار، اپل بوت کمپ را با امکان کار با Studio Display اپل به‌روزرسانی کرده است. به‌روزرسانی که بوت کمپ را به نسخه ۶.۱.۱۷ می‌رساند، توسط ردیت اعلام شده است و دو المان کلیدی به آن اضافه می‌شود. اولین مورد، سازگاری برای نمایشگر جدید اپل است و اطمینان می‌دهد که کاربران مک اینتل که از ویندوز استفاده می‌کنند، بدون مشکل می‌توانند از مانیتور استفاده کنند.

به‌روزرسانی نسخه جدید Boot Camp

پشتیبانی از Apple Studio Display

این به‌روزرسانی شامل به‌روزرسانی درایورهای گرافیک AMD است و تغییراتی که به ویژه برای کاربران eGPU مفید است را فراهم می‌کند. Boot Camp، نرم‌افزار اپل برای اجرای ویندوز روی سخت‌افزار مک است که همچنان برای مک‌های مبتنی بر اینتل در دسترس قرار می‌گیرد. مک‌های سیلیکونی اپل، می‌توانند ویندوز را در یک ماشین مجازی در macOS اجرا کنند. این بدان معنی است که تا زمانی که macOS به‌روز باشد، پشتیبانی از Studio Display به‌طور پیش فرض در دسترس خواهد بود. Studio Display روی دسکتاپ ویندوز کار می‌کند، ویژگی‌های مخصوص مک او اس مانند Center Stage دیگر برای وب کم در دسترس نخواهد بود. می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

بیشتر بخوانید: نمایشگر Studio Display اپل می‌تواند iOS 15.4 را اجرا کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *