تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
نجات جان یک دندانپزشک توسط اپل واچ

تیم کوک به نجات جان یک دندانپزشک توسط اپل واچ واکنش نشان داد

تیم کوک مدیر عامل اپل، پس از اینکه اپل واچ به نجات یک دندان پزشک کمک کرد، در یادداشتی به تشکر این دندان پزشک واکنش نشان داده و گفت که بسیار خوشحال است که همواره به‌‌دنبال قابلیت‌های پزشکی و سلامتی در این دستگاه بوده است. نیتش چوپرا، دندان پزشکی که در هاریانا هند قرار دراد، ابتدا احساس ناراحتی در قفسه سینه خود احساس کرده و به‌همین دلیل از عملکرد ECG اپل واچ سری ۶ برای خواندن اطلاعات استفاده کرد. پس از مشاهده نتایج، چوپرا و همسرش نها در مورد علائم بیماری خودشان با پزشک مشورت کردند. در نهایت مشخص شد که او دچار انسداد عروق شده است و همین هم منجر به درمان وی شد.

اظهارات نیتیش بعد از نجات جانش

نجات جان یک دندانپزشک توسط اپل واچ

نیتش پس از درمان خود اظهار داشت که نمی‌داند چگونه قدردانی‌اش از اپل واچ برای کمک به وی در این مراحل اولیه را ابراز کند. او می‌گوید: «در ابتدا از اپل واچ خود به‌عنوان یک ابزار مد روز و برای بررسی زمان و تعداد قدم هایم استفاده می‌کردم و نمی‌توانستم تصور کنم که روزی زندگی من را نجات خواهد داد». در بیمارستان، نوار قلب برای نظارت بر وضعیت نیتیش انجام شد، اما این زوج از دقت اپل واچ خودشان شگفت زده شدند. نیتیش می‌گوید: «زمانی که من در CCU بودم، من و همسرم به‌طور مداوم میزان داده‌های نمایش شده اپل واچ را با مانیتور مقایسه کرده و همگامی شگفت انگیزی را مشاهده می‌کردیم».

بیشتر بخوانید: اپل واچ جان انسانی را بعد از سقوط از دوچرخه الکتریکی نجات داد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *