تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
تولید کامل آیفون

فاکسکان تا اوایل ژانویه تولید کامل آیفون را از سر می‌گیرد

فاکسکان تامین کننده اصلی آیفون اپل می‌گوید که به دنبال قرنطینه ناشی از کووید و شورش کارگران، تولید به‌زودی به حالت عادی باز خواهد گشت. به دنبال تدابیر خاصی که به واسطه شیوع کرونا در چین صورت گرفته و سپس شاهد شورش برخی از کارگران و فرار آن‌ها از کارخانه ژنگژو بوده‌ایم، فاکسکان بیانیه‌ای در این باره منتشر کرده است. به گزارش رویترز، بیانیه رسمی فاکسکان می‌گوید که درآمد سالانه در ماه نوامبر به‌دلیل مشکلات ۱۱.۴ درصد کاهش یافته است. خود شرکت هیچ جزئیاتی در مورد زمان از سرگیری ظرفیت کامل مشخص نکرده است. در این بیانیه آمده است که:‌ «در حال حاضر وضعیت کلی اپیدمی تحت کنترل قرار دارد و ماه نوامبر بیشترین تاثیر را داشته است».

وضعیت فعالیت کارخانه ژنگژو فاکسکان

تولید کامل آیفون

در ادامه می‌خواهیم: «فاکسکان به تدریج ظرفیت تولید را به حالت عادی باز می‌گرداند». به‌طور جداگانه، یک منبع نا مشخص که گفته می‌شود اطلاعات مستقیمی از وضعیت دارد، جزئیات بیشتری را به رویترز داده است. این منبع می‌گوید: «ظرفیت اکنون به تدریج از سر گرفته می‌شود. اگر استخدام به خوبی پیش رود، ممکن است حدود سه تا چهار هفته طول بکشد تا تولید کامل از سر گرفته شود. علیرغم گزارش برخی‌ها که به ترس کارگران در مورد شرایط فاکسکان اشاره دارند، ما در حال سرعت دادن به روند استخدام در کارخانه نیز هستیم». قبلا گزارش شده بود که قرنطینه و شورش درآمد فاکسکان را به شدت کاهش داده است.

بیشتر بخوانید: فاکسکان با ایجاد انگیزه سعی در استخدام دوباره کارگران سابق دارد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *