تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
قرنطینه چین

فاکسکان تحت تاثیر قرنطینه چین به‌دلیل کرونا قرار نمی‌گیرد

مینگ چی کو تحلیل‌گر چین، می‌گوید که آخرین قرنطینه ناشی از کووید در چین باعث شده است که پگاترون عملیات آیفون را در کارخانه‌ّای خود در شانگهای و کونشان متوقف کند، اما فاکسکان تحت تاثیر این قرنطینه قرار نمی‌گیرد. به‌دنبال دستور مقامات محلی منطقه، مینگ چی کو اعلام کرده است که پگاترون احتمالا تا اواخر آوریل یا اوایل ماه آینده، نمی‌تواند تولیدات خود را از سر بگیرد. پیش از این، انتظار می‌رفت که اقدامات قرنطینه تا روز سه شنبه ۱۲ آوریل ادامه داشته باشد. با این حال، این روند بستگی به تست‌های بیشتر داشت و به‌نظر می‌رسد که اوج کووید هنوز فروکش نکرده است.

فاکسکان و ادامه تولید در چین

قرنطینه چین

مینگ چی کو گزارش داده است که فاکسکان به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت تولیدی اپل، مشمول این قرنطینه نمی‌شود. او استدلال کرده است که ظرفیت فاکسکان می‌تواند برای پوشش کسری از عدم تولید در پگاترون، حداقل برای کوتاه مدت کافی باشد. کو ادامه داد که: «اپل بهترین قابلیت‌های مدیریت زنجیره تامین را داشته و رابطه خوبی هم با دولت چین دارد. بنابراین، فکر می‌کنم که اپل می‌تواند تاثیر قرنطینه روی عرضه خود را به حداقل میزان ممکن برساند». با این حال، کو به این نکته هم اشاره کرد که یک قرنطینه طولانی مدت می‌تواند روی اعتماد مصرف کننده تاثیرگذار باشد. این موضوع احتمالا روی محموله‌های لوازم الکترونیکی مصرف از جمله تولیدات اپل تا نیم دوم سال ۲۰۲۲ اثر منفی می‌گذارد.

بیشتر بخوانید: فعالیت کارخانه فاکسکان پس از قرنطینه شنژن به حالت عادی برگشت

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *