تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
تحقیقات ضد تراست اتحادیه اروپا

اپل در تحقیقات ضد تراست اتحادیه اروپا با اتهامات بیشتری روبرو می‌شود

گزارش جدیدی ادعا می‌کند که اپل موزیک علاوه بر حکمی که در سال ۲۰۲۱ در اپ‌استور اپل دریافت کرده بود، احتمالا موضوع اصلی اتهامات ضد تراست بعدی توسط اتحادیه اروپا هم خواهد بود. در ماه آوریل ۲۰۲۱، کمیسیون اروپا حکم داده بود که اپل قوانین اتحادیه اروپا را در مورد اپ‌استور نقض می‌کند. با این حال، این تصمیم یک نتیجه‌گیری اولیه نامیده شد و اکنون به نظر می‌رسد که بازرسین ضد تراست، اتهامات بیشتری برای این طرح دارند. به گزارش رویترز، اتهامات نامشخص دیگری در هفته‌های آینده عملیه اپل اعمال خواهد شد. این اتهامات در آن‌چه اتحادیه اروپا آن را بیانیه اعتراضات تکمیلی نامیده است، ذکر می‌شوند.

اپل و موضوع سیستم پرداخت سوم شخص

تحقیقات ضد تراست اتحادیه اروپا

این موضوع اغلب بدان معنی است که بازرسین شواهد جدیدی پیدا کرده‌اند. تحقیقات اتحادیه اروپا از شکایت اولیه اسپاتیفای ناشی شده است و تا حدی، شکایت مربوط به این ادعا بود که اپل به‌طور غیرمنصفانه از استفاده از سیستم‌های پرداخت سوم شخص جلوگیری می کند و این امر طبق قانون آینده بازارهای دیجیتالی غیر قانونی است. علیرغم اینکه این حق هنوز به قانون تبدیل نشده است، اما مارگرت وستاگر رهبر ضد انحصار اتحادیه اروپا، معتقد است که تا اکتبر سال ۲۰۲۲ این قانون اعمال می‌شود. با این حال، حتی اگر چنین شود، اپل و سایر شرکت‌های تحت تاثیر بالقوه، دو یا چند سال فرصت دارند که از این قانون پیروی کنند.

بیشتر بخوانید: اپل قانون ضد انحصار را در مورد قابلیت ECG اپل واچ رعایت نکرده است

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه اعلام کنید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *