تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
فروش مک در سه ماهه اول 2022

فروش مک در سه ماهه اول 2022 با افت بازار رایانه‌های شخصی رشد کرد

به گفته IDC، تجارت مک اپل در سه ماهه اول ۲۰۲۲ همچنان از رشد بالایی برخوردار است و در این دوره زمانی که بازار رایانه‌های شخصی کاهش پیدا کرده است، مجموله‌ها به رشد سال به سال خود ادامه می‌دهند. بازار رایانه‌های شخصی در طی دو سال گذشته از رشد دو رقمی برخوردار بوده است که بخشی از آن به‌دلیل همه گیری ویروس کرونا، نادیده گرفته شده است. با این حال، این صنعت در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲، کاهش سال به سال محموله‌ها را تجربه کرده است و اپل در میان گروهی از فروشندگان قرار داشت که همچنان شاهد رشد فروش در دوره بود. طی ارقامی که روز یکشنبه توسط IDC منتشر شده است، اپل در سه ماهه اپل سال ۲۰۲۲، ۷.۲ میلیون دستگاه مک و مک بوک فروخته است.

آمار فروش رایانه‌های شخصی

فروش مک در سه ماهه اول 2022

این آمار افزایش ۴.۳ درصدی نسبت به سه ماهه اول ۲۰۲۱ را نشان می‌دهد که شامل ۶.۹ میلیون محموله بوده است. به لطف عرضه‌های سخت‌افزاری اپل از جمله مک بوک پرو ۱۴ اینچی و مک بوک پرو ۱۶ اینچی، شاهد چنین رشد فروشی هستیم. این افزایش بدین معنا است که سهم اپل از بازار رایانه‌های شخصی نیز از ۸.۱ درصد به ۸.۹ درصد در پس زمینه بازار رسیده است. در کل صنعت، محموله‌های رایانه‌های شخصی، ۵.۱ درصد نسبت به سال قبل، از ۸۴.۸ میلیون به ۸۰.۵ میلیون کاهش پیدا کرده است. از میان رقبای اپل، لنوو با وجود ۹.۲ درصد کاهش فروش، به ۱۸.۳ میلیون دستگاه رسیده و همچنان ۲۲.۷ درصد از سهم بازار را در اختیار داشته و صاحب رتبه اول است.

بیشتر بخوانید: فروش آیفون ۱۳ از طریق کانال‌های اپراتوری افزایش پیدا کرده است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال