تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
فروشگاه های اپل در فرانسه

فروشگاه های اپل در فرانسه به ساعات کاری عادی باز می گردند

فروشگاه‌های اپل در فرانسه بعد از پشت سر گذشتن دوره محدودیت که از دسامبر سال گذشته اجرایی شده بود، بار دیگر ساعات کاری عادی خودشان را برقرار کرده‌اند و خریداران و طرفداران می‌توانند بدون محدودیت به این مراکز مراجعه کنند. همانند تمام فروشگاه‌های اپل در سراسر جهان، فروشگاه‌های فرانسه نیز در بدترین شرایط همه‌گیری کرونا، به‌طور کامل بسته شده بودند. با این حال، از زمانی که ابتلا به ویروس کرونا در این کشور به شدت افزایش پیدا کرد، فروشگاه‌های اپل در فرانسه برنامه زمانی حضور خریداران را تا حد زیادی محدود کرده بودند. به گفته گزارشگر محلی، کاهش ساعات کاری، با کاهش میزان حضور کارکنان همراه شده بود و فروشگاه‌ها معمولا دیرتر از ساعت ۱۰ صبح شروع به فعالیت می‌کردند و به‌همین صورت، زودتر از ساعت ۸ شب بسته می‌شدند.

برقراری ساعات کاری منظم در فروشگاه‌های فرانسه

فروشگاه های اپل در فرانسه

با این حال، از دیروز ۱۸ بهمن (۷ فوریه)، تمام ۲۰ فروشگاه اپل در فرانسه، ساعات کاری عادی خودشان را از سر گرفته‌اند. در این فروشگاه‌ها یک سری محدودیت کوچک وجود خواهد داشت تا از انتشار دوباره ویروس کرونا جلوگیری کنند. این محدودیت در فروشگاه اعمال خواهد شد، اما همانند زمان‌های پیک ویروس کرونا نیست و علاقه‌مندان بدون مشکل خاصی و همراه با ماسک می‌توانند در این مراکز حضور پیدا کنند.

بیشتر بخوانید: فروشگاه اپل در ابوظبی با فضای دوبرابری بازسازی می‌شود

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. بازگشایی فروشگاه‌های اپل در فرانسه در مدت زمان درستی انجام شده است؟

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *