تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
پروژه مرکز داده اپل

پروژه مرکز داده اپل در آیووا با تاخیر زیادی در حال پیشرفت است

پنج سال از زمانی که اپل برای اولین خبر از ساخت یک مرکز داده ۱.۳ میلیارد دلاری در آیووا داده است، می‌گذرد. حال خبر رسیده است که تا به امروز برنامه‌ای برای پیاده‌سازی تاسیسات آن وجود ندارد و این پروژه به کمیسیون برنامه‌ریزی شهری ارائه می‌شود. اپب برنامه‌های خود در آیووا را در سال ۲۰۱۷ به‌صورت رسمی اعلام کرد و تیم کوک با بازدید از این مرکز، درباره سرمایه‌گذاری اپل در این ایالت هم یک سخنرانی انجام داد. به گفته کانال خبری محلی، تنها برخی از کارهای مقدماتی این پروژه انجام شده است و با همین وضع قرار است که به کمیسیون برنامه‌ریزی و منطقه بندی شهری ارجاع داده شود.

روند اجرایی پروژه

پروژه مرکز داده اپل

اپل امیدوار است که مجتمع خود را در جاده وست هیکمن این ایالت بنا کند و در انتهای پروژه، یک ساختمان مرکز داده ۳۱۵ هزار فوت مربعی خواهیم داشت. این طرح برنامه‌های آتی هم رونمایی می‌کند و گویا اپل قرار است که پنج ساختمان مرکز داده مشابه دیگری را هم در این ایالت احداث کند. کوک در طی سخنرانی مشترک خود در سال ۲۰۱۷ با فرماندار تازه منصوب شده، آقای کیم رینولدز، اعلام کرد که مرکز داده به پیشبرد آینده اپل کمک خواهد کرد. حال باید منتظر ماند و دید که سرنوشت این مرکز داده چگونه پیش خواهد رفت و آیا عدم پیشرفت آن در طی پنج سال گذشته، مشکلاتی را برای پروژه نهایی ایجاد می‌کند. یا خیر. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

بیشتر بخوانید: فروشگاه های اپل در بریتانیا بار دیگر برای مراجعه حضوری باز شدند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *