تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
تقلب در Apple Fitness

ایرپادهای آینده تقلب در Apple Fitness+ را تشخیص می‌دهند

اپل تحقیقات جدیدی را شروع کرده است تا بتواند از ایرپاد خود برای شناسایی حرکت و موقعیت کاربران خود استفاده کند. این تحقیقات بر پایه ویژگی Spatial Audio و سنجش حرکات بدن در طول انجام تمرینات فیتنس پلاس انجام می‌شود و هنوز نتیجه آن مشخص نشده است. Apple Fitness+ به‌عنوان یک سرویس عالی شناخته می‌شود، اما آنلاین بودن آن هنوز به مذاق کاربران خوش نیامده است. هنوز یک مربی واقعی وجود ندارد که شما را تشویق به فعالیت بیشتر بکند. در نتیجه، تنها چند راه وجود دارد که اپل به واسطه آن می‌تواند بگوید که شما واقعا تمرینات را انجام داده‌اید یا خیر و اپل واچ یکی از این روش‌ها است.

ضربان قلب شما در طول جلسات تمرینی کنترل شده و انجام ندادن تمرین کاملا همه چیز را آشکار خواهد کرد. در چنین شرایطی، احتمالا اپل در آینده به سرنخ‌های بیشتری برای تفسیر بهتر Apple Fitness+ دسترسی خواهد داشت. داده‌هایی وجود دارند که به واسطه آن‌ها، کاربران نمی‌توانند این برنامه را فریب دهند. اپل به این واسطه پتنت جدیدی با عنوان «Wireless Ear Bud System With Pose Detection» ثبت کرده است که به واسطه آن، جزئیات حرکات شما از طریق ایرپاد به سیستم منتقل خواهد شد. در این پتنت عنوان شده است که هدفون‌های ایرپاد می‌توانند از حسگرهایی برای جمع‌آوری اطلاعات جهت گیرانه، مانند اندازه‌گیری شتاب سنج در حین حرکت کاربران استفاده کنند.

روند شناسایی تقلب توسط ایرپاد

تقلب در Apple Fitness

یک دستگاه الکترونیکی میزان می‌تواند به‌صورت بی‌سیم با هدفون‌ها ارتباط برقرار کرده و بخشی از این سیستم باشد. بدین ترتیب، ارزیابی عملکرد کاربران از طریق روال حرکت سر تشخیص داده شده و سایر حرکات تمرینی هم حرکات متفاوتی از سر کاربر را شناسایی خواهند کرد. این موضوع حتی برای آموزش و ارائه بازخورد به کاربران هم کاربرد دارد. زمانی که به‌طور مثال، یک مربی Apple Fitness+ به کاربران‌گوید که دست راست خود را بالای سر خود ببرید، باید اندازه‌گیری این سیستم بسیار دقیق باشد. اپل در این پتنت پیشنهاد کرده است که انحراف از موقعیت کاربر شناسایی شده و در جهت ثابت زمین، مورد ارزیابی قرار گیرد.

قطعا جنبه‌هایی در این پتنت وجود دارد که می‌تواند به Spatial Audio اپل هم ارتباط پیدا کند. با تغییرات دقیق صدایی که هنگام تکان دادن سر کاربر ایجاد می‌شود، اپل می‌تواند بار دیگر شناسایی‌هایی را انجام داده و انجام شدن یا نشدن تمرینات توسط کاربر را مشخص کند. براساس ارزیابی عملکرد کاربر در هنگام حرکت دادن سر، بازخوردهایی مانند صوت به کاربر ارائه خواهد شد. بنابراین، در تئوری، مربیان حاضر در Apple Fitness+ می‌توانند همه انتقادات خودشان در مورد عملکرد شما را ثبت کنند و ایرپاد هم در حد مناسبی آن را پخش خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: اپل کیفیت صدای ایرپاد ۳ و ایرپاد پرو را بهبود داده است

شما نیز می‌توانید نظرات خود را با ما به اشتراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال