تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
هوم پاد جدید اپل

هوم پاد جدید اپل می‌تواند با تشخیص رقص موزیک را عوض کند

طبق یک پتنت جدید، اپل از از کاربران خود می‌خواهد رقصیده، دست تکان داده و تنها با چند اشاره با هوم پاد ارتباط برقرار کنند. هوم پاد اپل در حال حاضر تنظیماتی را برای این منظور داشته و خودش را با آکوستیک اتاقی که در آن قرار دارد، مطابقت می‌دهد. به نظر می‌رسد که اپل می‌خواهد اسکن و آگاهی از اتاقی بسیار دقیق‌تر شده و همواره از وضعیت آگاه باشد. طبق پتنت جدیدی که «سیستم محاسباتی چند رسانه‌ای یا سرگرمی برای پاسخ‌گویی به حضور و فعالیت کاربر» نام دارد، اپل نظارت روی فعالیت کاربران در اتاق را نیز مدنظر دارد. این کار را به گونه‌ای انجام می‌دهد که دستگاه بتواند کاری را که کاربر می‌خواهد را انجام دهد و لزوما نیازی هم به گفتار کاربر نخواهد داشت.

قابلیت جدیدی برای هوم پادهای آینده

هوم پاد جدید اپل

نمونه‌هایی که اپل در پتنت خود معرفی می‌کند، شامل یک سری موارد اساسی است. به‌طور مثال، زمانی که آخرین نفر اتاق را ترک کند، در این شرایط دستگاه می‌تواند خالی بودن اتاق را تشخیص داده و پخش موزیک را متوقف کند. حتی می‌توان تصور کرد که اگر اتاق بزرگ باشد، هوم پاد می‌تواند موزیک در حال پخش را از دستگاه‌های دور از خود هم دریافت کند. اپل می‌گوید که: «سیستم هوشمند تصویری عمیق از صحنه‌ای که سیستم را احاطه کرده است، به دست می‌آورد. هندسه صحنه ممکن است از تصویر عمق استخراج شود و المان‌های صحنه هم تحت نظارت قرار می‌گیرند. سپس فعالیت کاربر در صحنه نظارت و تجزیه و تحلیل می‌شود تا خواسته‌ها یا اهدف کاربر با سیستم استنتاج شوند».

بیشتر بخوانید: مدل جدید هوم پاد مینی در حال حاضر کنار گذاشته شده است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *