تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
سرویس تشخیص تصادف آیفون 14

سرویس تشخیص تصادف آیفون 14 در ژاپن هم مشکل‌ساز شد

سیستم تشخیص تصادف در سری آیفون ۱۴ باعث ایجاد مشکلاتی در کشور ژاپن شده است. چرا که آتش نشانی‌ها در نزدیکی مناطق اسکی این کشور، به‌دلیل تماس‌های خودکار اشتباه از سوی سرویس تماس اضطراری این گوشی‌ها، سردرگم شده‌اند. سازمان آتش نشانی و مدیریت بلایای وزارت امور داخلی و ارتباطات از دارندگان گوشی‌های هوشمند خواسته است که در مورد ویژگی‌های تشخیص تصادف در گوشی‌های هوشمند و سایر دستگاه‌ها احتیاط بیشتری داشته باشند. چرا که هجوم تماس‌های خودکار برای فراخوانی کمک در مواقع نادرست، مشکلاتی را برای این سازمان درست کرده است.

مشکلات سرویس تشخیص تصادف برای سازمان آتش نشانی ژاپن

سرویس تشخیص تصادف آیفون 14

یومیوری شیمبون روز یکشنبه گزارش داد که این مشکل در پنج شهرداری استان ناگانو رخ داده است. گویا از بین ۹۱۹ تماس اضطراری برقرار شده، ۱۳۴ مورد تماس نادرست بوده و است و اتفاقا بیشتر آن‌ها هم از سوی سرویس تشخیص تصادف آیفون از یک منطقه اسکی ایجاد می‌شود. اداره آتش نشانی شهر گوجو در استان گیفو این کشور هم ۳۵۱ تماس اضطراری را ثبت کرده بود که ۱۳۵ مورد از آن‌ها به همین شیوه اشتباه بوده است. در استفاده معمولی، سیستم تشخیص تصادف ممکن است حین سقوط یا برخورد کاربر در حین اسکی یا اسنوبرد رخ دهد و معادل تصادف شناسایی شود. در این هنگام شمارش معکوس آغاز شده و منجر به تماس اضطراری می‌شود. با این حال، کاربران لزوما در حین اسکی به هشدار قبل از تماس دسترسی ندارند تا آن را غیرفعال کنند.

بیشتر بخوانید: تشخیص تصادف اپل مشکلاتی را در مینه‌سوتا آمریکا ایجاد کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *