تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
برنامه های آینده iPadOS

برنامه های آینده iPadOS هنگام اتصال کیبورد شناور خواهند شد

یکی از افشاگران جدید ادعا کرده است که برنامه‌های iPadOS احتمالا به‌جای اینکه همیشه به‌صورت تمام صفحه باز شوند، هنگام اتصال صفحه کلید و ترک‌پد، به پنجره‌های شناور Quick Note تبدیل خواهند شد. از زمان معرفی آیپد در سال ۲۰۱۰، تمام اپلیکیشن‌ها به‌صورت تمام صفحه اجرا می‌شوند. از آن زمان، بهبود هایی مانند Split View ارائه شده است،‌ اما هنوز هم تمام مدیریت پنجره‌ها به عهده کاربر بوده است. حال ادعای جدیدی مطرح شده است که گویا شاهد تغییر این روند خواهیم بود. ماجین بو، لیکر این خبر، جزئیات بیشتری ارائه نکرده است و صرفا می‌گوید که این ویژگی ظاهرا Apple Mixer نامیده خواهد شد. پیش از این، ماجین اطلاعاتی در مورد سخت‌افزارهایی مانند اپل واچ ۷ فاش کرده بود.

چه دستگاه‌هایی از این امکان پشتیبانی می‌کنند؟

برنامه های آینده iPadOS

حال مشخص نیست که آیا برنامه‌ای که از قبل به‌صورت تمام صفحه باز شده است، با اتصال کیبورد، تغییر وضعیت خواهد داد یا خیر. همچنین هنوز نمی‌دانیم که آیا این تغییر به پنجره‌های برنامه‌های شناور، برای همه آیپدها کار خواهد کرد یا خیر. اگر بیاد داشته باشید، آخرین امکانی که بدین شکل برای کاربران فراهم شده بود، آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی بود و احتمال می‌رود که چنین قابلیتی برای آیپد مینی ۸.۳ اینچی وجود نداشته باشد. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما این قابلیت چه تاثیری در سرعت رابط کاربری آیپد ایجاد می‌کند؟ با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید: هر دو مدل آیپد پرو در سال ۲۰۲۴ با صفحه نمایش جدید عرضه خواهند شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *