تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
زمان تحویل آیفون 13

زمان تحویل آیفون 13 در جهان با بهبود عرضه سریع‌تر می‌شود

به گفته تحلیل‌گران، عرضه آیفون‌های نسل فعلی روند بهبود داشته است و زمان تحویل سفارش‌ها به بهترین سطح از زمان عرضه آیفون ۱۳ رسیده است. البته تحویل مدل‌های پرو نسبت به مدل‌های استاندارد، کمی بیشتر بوده است و انتظار داریم که روند برای این سفارش‌ها نیز بهبود پیدا کند. سام چاترجی، تحلیل‌گر جی پی مورگان، در یادداشتی که برای سرمایه‌گذاران انتشار داده است، گفته که زمان عرضه در تمام مدل‌های گوشی آیفون را به‌طور متوسط در تمام مناطقی که پوشش می‌دهد، کاهش داده است. میانگین زمان تحویل در حال حاضر در پایین‌ترین سطح قرار دارد و این روند بهتر از زمانی است که گوشی‌های هوشمند این سری شروع به عرضه در سرتاسر جهان شده‌اند.

افزایش سرعت عرضه آیفون ۱۳ در جهان

زمان تحویل آیفون ۱۳ مینی و آیفون ۱۳ پایه به‌طور متوسط، به ۲ روز کاهش پیدا کرده است که نسبت به ۳ روز در یک هفته قبل، روند کاهشی را نشان می‌دهد. مدل‌های آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس هم ۱۰ روز به ۵۰ روز کاهش پیدا کرده‌اند. زمان تولید مدل‌های گران‌تر آیفون ۱۳ همچنان نسبت به مدل‌های ارزان قیمت، روند افزایشی داشته است و این نشان می‌دهد که حتی با وجود بهبود عرضه در تمامی مدل‌ها، تقاضا همچنان به سمت نسخه‌های Pro در حال افزایش بوده است. براساس مناطق مختلف، مدل‌های غیر Pro یک زمان تحویل دو روزه در ایالات متحده دارند که برای نسخه‌های پرو، به چهار روز افزایش می‌یابد.

زمان تحویل آیفون 13

چنین روندی، برای نسخه‌های غیر پرو ثابت بوده است، اما نسخه‌های پرو، از زمان ۹ روزه به این میزان دست یافته است. مدل‌های Pro نیز حال به مدل‌های غیر Pro پبوسته‌اند و همان روز در خرده فروشی‌های ایالات متحده در دسترس قرار گرفته‌اند. این در حالی است که هفته گذشته چنین نبوده است. زمان تحویل در بریتانیا هم از دو روز به سه روز کاری برای نسخه‌های غیر پرو افزایش پیدا کرده است و در حالی که نسخه‌های Pro، از هفت روز به سه روز کاهش پیدا کرده‌اند. در خرده فروشی‌ها و هنگام خرید فیزیکی، آیفون ۱۳ پرو مکس برای تحویل در دسترس قرار ندارد و آیفون ۱۳ پایه، آیفون ۱۳ مینی و آیفون ۱۳ پرو هم با یک روز تاخیر در اختیار خریداران قرار گرفتند.

کشور آلمان هم در هفته گذشته افزایش حاشیه‌ای مشابهی را برای مدل‌های غیر پرو دریافت کرده است و زمان تحویل آن از سه روز به چهار روز افزایش پیدا کرده است. این در حالی است که نسخه‌های پرو، از هشت روز کاری در هفته گذشته به چهار روز کاهش پیدا کرده است. هنگام خرید از خرده فروشی‌های این کشور نیز در عرض یک روز می‌توانید تمامی مدل‌ها را دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: عرضه آیفون SE 5G منجر به رشد سهام اپل خواهد شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *