تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
حریم خصوصی مشابه اپل

اندروید از ویژگی‌های حریم خصوصی مشابه اپل استفاده خواهد کرد

گوگل اعلام کرده است که تغییرات حریم خصوصی مشابه اپل در اندروید اعمال خواهد شد، اما در کنار آن قول داده است که به‌روزرسانی‌های اعمال شده در جهت شفاف‌سازی ردیابی اپلیکیشن‌ها، سبب مختل شدن کار توسعه دهندگان نشود. نیویورک تایمز گزارش داده است که تغییرات طوری برنامه ریزی شده‌اند که اندروید با هدف محدود کردن اشتراک گذاری داده‌ها بین برنامه‌ها و وب سایت‌های سوم شخص، حریم خصوصی کاربران به شکل بهتری فراهم کند. گوگل جدول زمانی انتشار را مشخص نکرده است، اما می‌گوید که حداقل تا دو سال دیگر از فناوری حفظ حریم خصوصی فعلی خود پشتیبانی می‌کند.

جزئیات بیشتری از حریم خصوصی جدید گوگل

حریم خصوصی مشابه اپل

برخلاف اپل، گوگل تاکید کرده است که هدف از تغییرات حریم خصوصی، پیدا کردن گزینه‌ای خصوصی‌تر برای کاربران است تا توسعه دهندگان هم بتوانند به کسب درآمد از تبلیغات خودشان ادامه دهند. به‌طور خاص، تغییرات حریم خصوصی، بیشتر در حوزه مرورگر اعمال خواهد شد و ابتکاری هم که برای این منظور در نظر گرفته است، Project Sandbox نام دارد. گوگل می‌گوید که ویژگی حفظ حریم خصوصی به تبلیغ کنندگان این امکان را خواهد داد که عملکرد کمپین‌های تبلیغاتی را سنجیده و آن‌ها را شخصی‌سازی کنند. این روند تبلیغاتی براساس علایق یا رفتارهای گذشته کاربران را نمایش می‌دهد و همچنین امکان ردیابی مخفیانه کاربران هم به شدت محدود خواهد شد.

بیشتر بخوانید: گزارش‌های مربوط به نقض حریم خصوصی تیک تاک در iOS معمولا اشتباه است

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما تغییرات اعمال شده توسط گوگل تا چه حدی به اپل نزدیک خواهد بود؟

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *