تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283

تنظیم آهنگ دلخواه به عنوان زنگ گوشی آیفون

نحوه تنظیم هر آهنگ به عنوان آهنگ زنگ گوشی آیفون

ما میتونیم هر آهنگ یا موسیقی را در iTunes به یک آهنگ زنگ تبدیل کنیم و آن را در iPhone خود ذخیره کنیم.

آهنگ های زنگ یکی از ساده ترین راه های شخصی سازی آیفون شما هستند: هر کسی می تواند آهنگی را که در iTunes دارد ، به آهنگ زنگ  گوشی آیفون خود تبدیل کند.

اگر شما اپل واچ ندارید و بدون در دست گرفتن گوشی آیفون خود متوجه نمیشید که چه کسی با شما داره تماس میگیره خیلی راحت میتونید با تنظیم آهنگ دلخواه به عنوان زنگ گوشی آیفون برای تماس هر مخاطب یک آهنگ خاص رو تنظیم کنید.

میتونید به صورت قسطی یک اپل واچ داشته باشید
اپل واچ

در این آموزش ما توضیح می دهیم که چگونه می توانید یک آهنگ از کتابخانه موسیقی iTunes خود را به آهنگ زنگ تبدیل کرده و با استفاده از iTunes 12.7 یا بالاتر آن را به آیفون خود بارگذاری کنید.

آهنگ را انتخاب و ویرایش کنید.

اولین کاری که ما باید انجام دهیم اینه که یک آهنگ را در iTunes انتخاب کنیم تا از آن به عنوان آهنگ زنگ استفاده کنیم.

اگر فقط قصد استفاده از بخشی از آهنگ را داریم، روی آن راست کلیک کرده، اطلاعات آهنگ (یا دریافت اطلاعات) را انتخاب کرده و روی تب گزینه ها کلیک کنید.

یک تیک در کنار قسمت های Start و Stop قرار داده تا قسمتی را که می خواهید از آن به عنوان زنگ صدا استفاده کنید، انتخاب کنید.

 یادتون باشه که آهنگ را هنگام آزمایش تکرار کنید و بشنوید که چقدر یکپارچه قسمتهایی که انتخاب کردید به هم وصل شدندو تبدیل به یک آهنگ یکپارچه شدند.

آهنگ را انتخاب کنید، در بالای صفحه به File بروید و گزینه Convert> ایجاد AAC را انتخاب کنید (در نسخه های قدیمی تر iTunes این پروسه File> Create New New> ایجاد نسخه AAC بود).

 iTunes آهنگ را کپی می کند، این یکی از آهنگ های زنگ گوشی آیفون ماست.

یادتون باشه که به مسیر اصلی برگردید و گزینه های Start و Stop را بردارید  تا بعدا به طور عادی آهنگ پلی بشه.

نوع پرونده را تغییر دهید.

برای تنظیم آهنگ زنگ گوشی نوع ان را تغییر میدهیم
نوع فایل را تغییر میدهیم

برای استفاده از آن به عنوان آهنگ زنگ ، باید نوع فایل را تغییر دهیم. برای انتخاب، یک بار روی نام کلیک کنید ، سپس یک بار دیگر آن را ویرایش کنید تا بتوانیم سه حرف آخر را از .m4a به .m4r تغییر دهیم.

از شما سؤال می شود که آیا مطمئن هستید که می خواهید از نوع پرونده جدید استفاده کنید؟ برای تأیید گزینه “Use .m4r” را در کادر بازشو انتخاب کنید. حالا پنجره Finder را باز بگذارید، چون دوباره می خواهیم ازش استفاده کنیم.

آهنگ کوتاه تر را حذف کنید.

به iTunes برگردید و نسخه کوتاه آهنگ را حذف کنید ، به یاد داشته باشید قبل از انجام این کار طول را با دقت بررسی کنید. راست کلیک کرده و گزینه Delete یا Delete from Library را انتخاب کنید.

آهنگ زنگ را در آیفون خود کپی کنید.

برای دریافت فایل آهنگ از پوشه در Finder ، باید از iTunes استفاده کنید. آی فون خود را به مک وصل کنید ، سپس بر روی آیکون دستگاه در منوی lefthand کلیک کنید.

نماد زنگ کوچکی با نام های Tones را میبینید، در زیر موسیقی، فیلم، برنامه های تلویزیونی، کتاب و کتابهای صوتی. پوشه Tones در آیفون خود باز کنید.

اکنون شما باید به سادگی فایل زنگ آهنگ را از پنجره Finder بکشید و وارد این صفحه کنید. پس از اتمام کپی، iPhone خود را از مک می تونید جدا کنید.

آهنگ زنگ را با آیفون خود همگام کنید.

آیفون خود را به iTunes وصل کنید و بر روی آیکون تلفن کوچک درست در سمت راست منوی کشویی Music / Movies / Tones کلیک کنید. این کار پانل iTunes را برای تلفن شما ایجاد می کند ، که از آن باید Tones را در ستون lefthand انتخاب کنید.

 آهنگ زنگ را با آیفون خود همگام کنید.
هم گام سازی

بعد روی همگام سازی آهنگ ها> آهنگ های انتخاب شده ، سپس آهنگی که ایجاد کرده اید کلیک کنید. در آخر به گوشه سمت راست پایین بروید و روی Apply کلیک کنید.

آهنگ زنگ را برای افراد مختلف تنظیم کنید.

آ

اختصاص دادن آهنگ های زنگ مختلف به افراد مختلف آسان (و مفید) است.

در آیفون خود به برنامه مخاطبین بروید ، فرد را پیدا کنید و انتخاب کنید ، سپس بر روی گزینه ویرایش در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

 یکی از گزینه ها Ringtone است که در حال حاضر روی Default تنظیم شده.

روی این ضربه بزنید به شما امکان می دهد تا آهنگ زنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

حالا با تنظیم آهنگ دلخواه به عنوان زنگ گوشی آیفون و صدای خاصی که برای یک مخاطب خاص انتخاب کردید هنگام متوجه اینکه چه کسی به شما زنگ می زند، می شوید.

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *