تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
صفحه نمایش آیفون 15 پرو

حاشیه های منحنی صفحه نمایش آیفون 15 پرو نازک‌تر خواهد بود

طبق ادعای یک لیکر، آیفون ۱۴ پرو از حاشیه‌های نارک‌تری نسبت به آیفون ۱۴ پرو استفاده کرده و لبه‌های خمیده متفاوتی خواهد داشت. مدل‌های استاندارد نیز احتمالا از ویژگی داینامیک آیلند بهره خواهند برد. آپدیت‌های ۲۰۲۳ اپل برای آیفون، طبق معمول هر سال برای پاییز برنامه ریزی می‌شود و شایعات هم روز به روز در مورد این گوشی‌ها بیشتر می‌شوند. با این حال، همانند آیفون ۱۴ پرو، به نظر می‌رسد که آیفون ۱۵ پرو مهم‌ترین مدلی است که مورد توجه کمپانی قرار دارد. به گفته یک لیکر قابل اعتماد اپل در توییتر، آیفون ۱۵ پرو از قاب‌های نازک‌تری همراه با لبه‌های منحنی استفاده خواهد کرد که ظاهرا نسبتا مسطح و یکنواختی هم در این محدوده فاصله به همراه دارد.

تغییرات حاشیه صفحه نمایش آیفون ۱۵ پرو

صفحه نمایش آیفون 15 پرو

این لیگر مشخص می‌کند که حاشیه‌ها خمیده‌تر شده و خود نمایشگر همچنان صاف خواهد ماند. به‌طور کلی تمام مدل‌های آیفون ۱۵ ظاهرا ابعاد صفحه نمایش مشابهی با مدل‌های مشابه خود در آیفون ۱۴ خواهند داشت. این تصمیم کاملا منطقی است، چرا که همچنان می‌تواند یک سال دیگر هم طرح‌ها، فرایندها و مولفه‌های خود را مجددا مورد استفاده قرار داده و در هزینه‌های تولید خود صرفه جویی کند. مدل‌های غیر پرو هم از لبه‌های منحنی بهره برده و البته تغییراتش نسبت به مدل‌های پرو کمتر خواهد بود. مدل‌های استاندارد از داینامیک آیلند هم بهره خواهند برد که در سال ۲۰۲۲ تنها مربوط به نسخه‌های پرو بوده است.

بیشتر بخوانید: اپل تولید آزمایشی آیفون ۱۵ را در چین آغاز کرده است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *