تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
برنامه های مشتری سوم شخص

توییتر تمام برنامه های مشتری سوم شخص خود را در iOS حذف می‌کند

گویا توییتر قرارداد مربوط به توسعه دهندگان خود را به‌روزرسانی کرده است تا صراحا سازندگان برنامه‌های سوم شخص را تجمیع مشتریان خود با استفاده از API این شرکت منع کند. روز پنجشنبه، توییتر توافق مربوط به توسعه دهندگانش را بندی به‌روزرسانی کرده و توسعه دهندگان اپلیکیشن را از تصاحب مشتریان توییتر برای خود منع کرد. این تغییر چند روز پس از آن صورت می‌گیرد که توسعه دهندگان گزارش دادند که برنامه‌ های‌شان دیگر کار نمی‌کند. طبق حساب توییتر مربوط به بخش توسعه دهندگان این شرکت، بخش «Restrictions» توافق نامه توسعه توییتر برای کمک به اجرای فوانین API طولانی مدت آن، گسترش یافته است.

تغییراتی در بخش توسعه دهندگان توییتر

برنامه های مشتری سوم شخص

این بخش اشاره می‌کند که برخی از برنامه‌ها به واسطه این بند احتمالا کار نخواهند کرد. با این حال، همان‌طور که سایت Engadget به آن اشاره می‌کند، چنین تغییری با تاریخچه شرکت همخوانی ندارد. برنامه‌های سوم شخص در بیشتر تاریخچه پلتفرم رسانه‌های اجتماعی در استفاده از توییتر نقشی اساسی داشته‌اند. به‌طور مثال، برنامه Twitterfic از ابتدا بخش مهمی از تاریخ توییتر بوده است. این برنامه قبل از توییتر یک اپلیکیشن بومی برای آیفون داشته و با ساخت کلمه tweet هم ارتباط نزدیکی دارد. در نتیجه محدودیتی که روی API ها ایجاد می‌شود، توسعه دهندگان برنامه‌های خودشان را از اپ استور بیرون می‌کشند. شما هم می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید. آیا به عنوان توسعه دهنده با این تصمیم به مشکل برخورده‌اید؟

بیشتر بخوانید: توییتر آبی برای مشترکین اپلیکیشن iOS ماهانه ۱۱ دلار هزینه دارد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *