تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
پایش ضربان قلب

ITC اپل را به‌دلیل پتنت پایش ضربان قلب مجرم می‌داند

کمیسیون تجارت بین‌الملل حکم قبلی خود مبنی بر نقض پتنت‌های پایش ضربان قلب AliveCor توسط اپل را تایید کرده است و آن‌چیزی که در آینده خواهد آمد هم نامشخص است. این حکم به‌مدت ۶۰ روز توسط رئیس جمهور بایدن مورد بررسی قرار خواهد گرفت. رئیس جمهور تا ۱۲ فوریه فرصت دارد تا تصمیم نهایی را بررسی کند. دستور محرومیت محدود ITCs، نوعی دستور توقف به ازای هر اپل واچ متخلف وارد شده یا فروخته شده در دوره بررسی ریاست جمهوری، ۲ دلار وثیقه تعیین شده است. با این حال، ITX اجرای این دستور را به حالت تعلیق درآورده است. اجرای آن در انتظار صدور کم تجدید نظر AliveCor از دادگاه ثبت اختراع ایالات متحده و حکم هیئت تجدید نظر که همان سه پتنت مربوط به اوایل دسامبر است، ادامه خواهد داشت.

دعوای حقوقی اپل و AliveCor

پایش ضربان قلب

اپل اصلا مطمئن نیست که رئیس جمهور با این دستور موافقت کند. در سال ۲۰۱۳، رئیس جمهور وقت یعنی باراک اوباما، در روزهای منتهی به آزمایش گوشی‌های هوشمند اپل در برابر سامسونگ، حکم ثبت اختراع را به نفع سامسونگ رد کرد. AliveCor همچنین به‌دنبال غرامت علیه اپل در پرونده دیگری در ناحیه شمالی کالیفرنیا است که قرار است در اوایل سال ۲۰۲۴ محاکمه شود. پریا آبانی، مدیرعامل AliveCor گفت: «حکم امروز ITC یک پیروز برای نوآوری و انتخاب صرف کننده است. این حکم بر اهمیت حمایت از حقوق مالکیت معنوی برای شرکت‌هایی مانند AliveCor و بسیاری از شرکت‌هایی است که نوآوری هایشان در معرض خطر قرار دارد».

بیشتر بخوانید: اپل شکایت جدیدی علیه AliveCore برای پتنت خود ثبت کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *