تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
کارمند اپل تیک تاک

کارمند اپل تیک تاک به‌دلیل مرخصی استعلاجی اخراج شد

پس از یک آگوست پر فراز و نشیب، تیک تاکر و مهندس سخت افزار سابقه اپل به‌نام پاریس کمپل، دوباره ویدیویی را به اشتراک گذاشت. او این‌بار ادعا می‌کند که به اشتباه به‌دلیل مرخصی پزشکی مربوط به کرونا چنین سرنوشتی برایش رخ داده است. کمپل برای اولین‌بار در ماه آگوست پس از انتشار ویدیویی که توضیح می‌داد چرا که هرگز نباید قفل فعال سازی را از آیفون دزدیده شده حذف کنید، به شهرت رسید. اواخر همان ماه، او به تیک تاک بازگشته و اظهار داشت که شرکت با او تماس گرفته و به او گفته است که ویدیو را حذف کند. اگر هم این کار را نکند، کمپل با مجازات انضباطی روبرو خواهد شد.

اخراج کارمند اپل

کارمند اپل تیک تاک

اکنون این تیک تاکر ویدیوی سومی را منتشر کرده است که به بینندگان اطلاع می‌دهد که اپل او را در اواسط دسامبر اخراج کرده است، اما این به‌خاطر ویدیوهایش نبوده است. همان‌طور که مشخص شد، کمپل به‌عنوان بخشی از تعهد اپل به کارکنان آسیب دیده از کرونا، در مرخصی پزشکی طولانی مدت قرار گرفته بود. کمپل قبل از خاتمه فعالیت خود در اپل، سه بار تست کرونا مثبت داشته است. او می‌گوید: «دلیل اینکه آن‌ها در وهله اول سعی داشتند من را اخراج کنند، یک ویدیوی تیک تاک نبود. در سال گذشته، من در مرخصی پزشکی بودم که اپل برای افرادی که کووید داشتند، یا مدت طولانی کرونا گرفته بودند تا عوارض ناشی از کرونا داشتند، قرار داشتم و در جمعه گذشته هم شرکت به همین دلیل مرخصی‌ها من را اخراج کرد».

بیشتر بخوانید: یکی از کارمندان اپل به‌خاطر انتشار ویدیویی در تیک تاک تهدید به اخراج شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *