تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-62999938
سرویس Apple Pay

کانی وست در مورد سرویس Apple Pay شک و تردید دارد

کانی وست به‌عنوان بخشی از نامزدی خود برای ریاست جمهوری، از FCC درخواست کرده است تا پس از اینکه آدیداس پول‌های وی را بلوکه کرده و Apple Pay هم سرویسش را برای وی غیرفعال کرده است، مورد بررسی قرار گیرند. به گفته کانی وست، پس از قطع قرارداد آدیداس با وی، آن‌ها با درخواست از جی پی مورگان چیس، موفق شدند که پول‌های وی را بلوکه کنند. او پس از اینکه متوجه شد Apple Pay برای وی کار نمی‌کند، بارها و بارها خواستار بررسی علت شده بود. طبق گزارش‌ها، آدیداس ۷۵ میلیون دلار را در چهار حساب بانکی خود نگه داشته است و این به نوبه خود، باعث می‌شود که Apple Pay به دلیل کمبود بودجه کار نکند.

کانی وست و اپل

سرویس Apple Pay

وست ادعا می‌کند که این همان دلیلی بود که او دوباره برای ریاست جمهوری نامزد شده است. او می‌گوید: «دلیل اینکه من اعلام می‌کنم برای ریاست جمهوری نامزد می‌شوم، این است که می‌خواهم FCC به پول من نگاه کند. اگر FCC به پول من نگاه می‌کرد، این احتمال وجود داشت که آدیداس به جی پی مورگان متوسل نمی‌شد». حتی اگر ادعاهای او در مورد باز پس گیری پول آدیداس از بانک درست باشد، مشخص نیست که وست دقیقا به چه کسی در پیشنهاد خود برای ریاست جمهوری اشاره می‌کند. وست ادعا می‌:ند که از FCC می‌خواهد که این موضوع را بررسی کنند. می‌توانید نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: سرویس Apple Pay Later احتمالا تا اوایل سال ۲۰۲۳ تاخیر می‌خورد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *