تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
کارگران شورشی

فاکسکان از کارگران شورشی عذرخواهی و پاداش‌شان را پرداخت کرد

به دنبال شورش در کارخانه آیفون ژنگژو، فاکسکان در نهایت عذرخواهی کرده و گفته است که مشکلات پرداخت یک خطای فنی بوده است. صدها کارگر از ژنگژو روز چهارشنبه در اعتراض به غذا و شرایط در نتیجه اقدامات قرنطینه کووید و همچنین خوب نبودن وضعیت پرداخت اعتراض کردند. علیرغم اینکه فاکسکان قبلا وعده پاداش داده بود، کارکنان معترض می‌گویند که این شرکت قراردادها را به بهانه واحد شرایط نبودن کارگران اصلاح کرده است. به گزارش بی بی سی نیوز، این شرکت اکنون بیانیه‌ای صادر کرده و می‌گوید که: «یک خطای فنی در فرایند رخ داده بود. حقوقی که نیروهای جدید دریافت می‌کنند، اکنون همان چیزی است که در پوسترهای رسمی استخدام عنوان شده بود».

وضعیت کارگران فاکسکان

کارگران شورشی

فاکسکان همچنین می‌گوکید که با کارمندان آسیب دیده هم در ارتباط بوده و آن‌چه را که می‌تواند برای حل فعالانه نگرانی‌ها و خواسته‌های معقول کارمندان انجام می‌دهد را به کار خواهد بست. به طور جداگانه هم یکی از کارگران به بی بی سی نیوز گفت که از زمان ارسال بیانیه فاکسکان از وی عذرخواهی کرده و ۱۱۲۰ دلار هم دریافت کرده و قرار است که ۲۸۰ دلار دیگر هم دریافت کند. این کارگر می‌گوید که اکثر اعتراضات به پایان رسیده است. با این حال، طی همین زمان، مقامات چینی دوباره به شهر ژنگژو دستور داده‌اند که دستورات قرنطینه را اجرا کنند. افراد قبل از اینکه بتوانند منطقه را ترک کنند،‌باید تست منفی کووید داشته باشند. نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: فاکسکان به‌دلیل کمبود فضا استخدام‌ها را متوقف می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *