تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
مرورگر Edge

مرورگر Edge احتمالا به‌زودی از سافاری پیشی خواهد گرفت

مایکروسافت شکاف بین مرورگر Edge خود و سافاری اپل را به‌عنوان دومین مرورگر دسکتاپ پر کاربرد در جهان کاهش داده است و احتمالا ظرف چند ماه آینده از آن پیشی خواهد گرفت. مرورگر وب گوگل کروم، همچنان با اختلاف زیادی محبوب‌ترین مرورگر دسکتاپ است. با این حال، در نبردی نزدیک برای کسب رتبه دوم، سافاری اپل احتمالا به‌زودی موقعیت خود را به مایکروسافت اج تسلیم خواهد کرد. طبق نمودارهایی که در سهم بازار مرورگر دسکتاپ دیده می‌شود، اج به‌عنوان جایگزین اینترنت اکسپلورر، به آرامی مخاطبین خود را به دست آورده است و در طول سال گذشته، از سهم ۷.۸۱ درصدی در ماه ژانویه ۲۰۲۱، به ۹.۵۴ درصد در ژانویه ۲۰۲۲ رسیده است. این امر کمک کرد تا این مرورگر از فایرفاکس پیشی گرفته و در ماه مارس ۲۰۲۱ هم به تدریج شاهد افزایش سهم خود بوده است.

جایگاه متزلزل سافاری در رتبه دوم

مرورگر Edge

سافاری که صاحب جایگاه دوم کنونی بهترین مرورگرهای دسکتاپ است، در طول زمان کاربران ثابت خود را داشته است و در حال حاضر، ۹.۸۴ درصد در بازار سهم دارد. اگر اج همچنان به پیشرفت خود ادامه دهد، می‌تواند با کسب سهم کافی، جایگاه دوم را از مرورگر سافاری بگیرد. این امر حتی می‌تواند منجر به سقوط سافاری به رتبه چهارم شود. چرا که با پیشرفت‌های اخیر موزیلا فایرفاکس، درصد ماه ژانویه آن‌ها به ۹.۱۸ درصد رسیده است و هم‌اکنون در فاصله نزدیکی از اج و سافاری قرار دارد.

بیشتر بخوانید: باگ جدید مرورگر سافاری اطلاعات هویتی کاربران را فاش می‌کند

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *