تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
سیستم اتوپایلوت ماشین اپل

اپل برای سیستم اتوپایلوت ماشین خود با شرکت کره‌ای همکاری می‌کند

گزارش جدیدی ادعا کرده است که اپل با یک شرکت کره‌ای برای توسعه یک پردازنده اتوپایلوت کار می‌کند و احتمالا از این سیستم برای Apple Car استفاده خواهد کرد. گزارشی منتشر شده است که اپل در حال بررسی تامین کنندگان کره جنوبی برای قطعات Apple Car است. با این حال، اکنون ادعا شده است که این شرکت تقریبا یک سال با آن‌ها همکاری می‌کند. یکی از شرکت‌های تولید نیمه هادی، روی یک ماژول تراشه اتوپایلوت، با اپل همکاری می‌کند و این پروژه احتمالا از سال ۲۰۲۱ آغاز شده بود و انتظار می‌رود که تا سال ۲۰۲۳ هم تکمیل شود. جزئیات کمی در این رابطه وجود دارد و انتظار داریم که این پروژه، شباهت زیادی به ماژول سیستم خودکار تسلا داشته باشد.

همکاری اپل با شرکت کره‌ای

سیستم اتوپایلوت ماشین

طبق گزارش‌ها، اپل شرکت OSAT کره جنوبی را برای این منظور انتخاب کرده است و پیش‌تر هم این شرکت برای توسعه پردازنده M1 با اپل همکاری کرده بود. البته هیچ مدرکی برای این موضوع وجود ندارد. Elec اطلاعات مناسبی از زنجیره تامین اپل دارد، با این حال، همواره در ارائه جزئیات ضعیف عمل کرده است. سیستم رانندگی خودکار می‌تواند تاثیر زیادی در پیشرفت ماشین اپل داشته باشد و احتمالا جزئیات بیشتری از آن ارائه خواهد شد. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما ماشین اپل در چه مرحله‌ای از توسعه قرار دارد و تا چه سالی می‌توانیم انتظار معرفی آن را داشته باشیم؟ در بخش کامنت‌ها نظرات خود را برای ما بنویسید.

بیشتر بخوانید: Apple Car از یادگیری ماشین برای تصمیمات رانندگی سریع استفاده خواهد کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *