تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
برنامه MyFitnessPal

معرفی MyFitnessPal – اپلیکیشن رژیم برای آیفون

برنامه‌ی MyFitnessPal برای قشر مختلفی از افراد طراحی شده است؛ چه بخواهید وزن کم کنید، چه وزن اضافه کنید و چه عادت‌های غذایی خود را تغییر دهید. با این برنامه می‌توانید سلامت خود را با برنامه‌ی بهتری فراهم کرده و یک رژیم برای خود در نظر بگیرید. این برنامه به عقیده‌ی کارشناسان تغذیه و کاربران رتبه‌اول یک اپلیکیشن مخصوص رژیم غذایی را کسب کرده است. این برنامه همچنین به مدت چهار سال به‌عنوان یک اپ بهداشت و تناسب اندام استاندارد شناخته می‌شود. ابزارهای مورداستفاده در این برنامه برای اتخاذ یک رژیم غذایی سریع و آسان کاربرد دارد و می‌توانید به بزرگ‌ترین بانک اطلاعاتی برنامه دسترسی داشته باشید. بیش از ۶ میلیون غذای مختلف در پایگاه داده این برنامه وجود دارد که می‌توانید بسته به منطقه‌ی جهانی خود، از آن‌ها استفاده کنید. این غذاها در دسته‌ بندی‌های مختلف قرار گرفته است و دسترسی آسان‌تری به همه‌ی آن‌ها خواهید داشت.

حتی می‌توانید از اسکنر بارکرد برنامه‌ی MyFitnessPal استفاده کرده و به سادگی مواد غذایی مختلف را شناسایی کنید. می‌توانید دستورالعمل‌های غذایی را خودتان وارد کرده و به‌راحتی اطلاعاتی از تغذیه‌ای که برای خود تدارک دیده‌اید، جمع‌آوری کنید. می‌توانید به سیستم رستوران‌ها وارد شده و بعد از کمی کار با برنامه، رستوران محبوب خود را وارد کنید. این برنامه آموزش‌های لازم را برای اتخاذ وعده‌های غذایی سالم برای شما خواهد داشت و می‌توانید زندگی شاداب همراه با سلامت داشته باشید. گاهی اوقات حتی بدون ورزش هم می‌توانید لاغر کنید و صرفا کافی است که یک برنامه غذایی مدون داشته باشید. بدین ترتیب نه‌تنها سختی نخواهید کشید، بلکه می‌توانید با وعده‌های غذایی لذیذ، به وزن ایده‌آل خودنزدیک‌تر شوید. این برنامه تجربه‌های شخصی را ثبت می‌کند و می‌توانید غذاها، دستورالعمل‌ها و وعده‌های غذایی خاص خود را ساخته و موارد دلخواه آن را نیز ذخیره‌سازی کنید.

برنامه MyFitnessPal

این برنامه مجهز به شمارنده‌ی کالری است و می‌توانید به‌صورت خودکار، کالری موجود در غذاها، وعده‌های غذایی و دستورالعمل‌های مختلف را محاسبه کنید. چنین روندی به شما کمک می‌کند که بیش از کالری ثبت شده در رژیم غذایی خود مصرف نکرده و همگام با چنین برنامه‌ای وزن خود را کم کنید. همه‌ی مواد مغذی را با این برنامه می‌توانید شناسایی و ردیابی کنید. چربی‌ها، پروتئین‌ها، کربوهیدرات، قند، فیبر، کلسترول، ویتامین‌ها و موارد دیگر در این برنامه موجود هستند و می‌توانید در دسته‌های مختلف آن‌ها را پیدا کنید. حتی این برنامه دارای ردیاب آب است و می‌توانید اندازه‌گیری آن را در فنجانبه اونس یا میلی‌متر مشاهده کنید. این برنامه مقادیر مختلف را ثبت کرده است و از این طریق شناسایی لازم صورت خواهد گرفت. با این برنامه می‌توانید به اهداف خود رسیده و یک وعده غذایی سالم و مغذی داشته باشید. فراموش نکنید که دفتر خاطرات خود حتما در برنامه ثبت کرده و صبحانه، میان وعده، ناهار و شام خود را در روزهای مختلف ثبت کنید. این موارد کمک می‌کند که پیشرفت خود را نسبت به ماه‌های مختلف مشاهده کرده و کم کم وضعیت خود را بهتر کنید. در ابتدا باید یک هدف انتخاب کرده و با آموزش‌های لازمی که برنامه به شما می‌دهد، کاهش وزن را شروع کنید.

اهداف این برنامه صرفا برای کاهش وزن نیست و می‌توانید برای ثابت نگه داشتن و افزایش وزن نیز برنامه‌های خود را دنبال کنید. این برنامه مجهز به ابزارهایی است که می‌تواند اهداف لازم را برای شما تعیین کنید. شما باید عادت‌های غذایی خود را تغییر داده و یک مربی تغذیه در جیب خود داشته باشید. این مربی همواره در اختیار شما خواهد بود و بدون محدودیت می‌توانید از آموزه‌های آن استفاده کنید. می‌توانید با یک ورزش، تاثیرات این رژیم غذایی را بیشتر کرده و نتایج را سریع‌تر حاصل کنید. برنامه مجهز به ۵۰ برنامه‌ی مختلف است که حتی نحوه‌ی کار با دستگاه‌های بدن‌سازی را به شما آموزش خواهد داد. می‌توانید همگام‌سازی صحیحی بین تمرینات آسان خود و تغذیه داشته باشید و به‌صورت خودکار آن‌ها را در زندگی خود وارد کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *