تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
ر

مشکلات آی کلود به مرور حل شده و وضعیت پایدار شد

آی‌کلود روز دوشنبه با مشکلاتی مواجه شده بود و از کار افتادگی غیر منتظره آن سبب شد که برخی از خدمات آنلاین اپل برای تعدادی از کاربران محدود شود. این روند شامل از کار افتادن آی‌کلود به‌عنوان عنصر کلیدی سایر سرویس‌هاا و برنامه‌ها بوده است و اجزای آنلاین را نیز تحت تاثیر قرار داد. این موضوع شامل برنامه Mail هم بوده است. گویا واکشی پیام‌ها برای چندین کارمند غیر قابل انجام بوده و برخی‌ها هم متوجه شده بودند که Apple News استوری‌ها را لود نمی‌کند. این در حالی است که اپل موزیک در مک هم هیچ صفحه‌ای را نمایش نمی‌داد. چند دقیقه پس از اینکه مشکلات اولیه ظاهر شدند، Apple Maps و در ادامه iMessage هم با مشکلاتی مواجه شدند.

حل مشکلات آی‌کلود

مشکلات آی کلود

با این حال در ابتدا به نظر می‌رسید که این قطعی‌ها به طرق مختلف روی کاربران تاثیرگذار باشد. اپل در ادامه و به مرور، مشکلات بخش‌های مختلف را حل و فصل کرده و کاربران شاهد بهبود وضعیت بوده‌اند. این روند حل مشکل یک جا انجام نشده و کم کم به بخش‌های دیگر نیز سرایت پیدا کرد. صفحه وضعیت سیستم هم‌اکنون کاملا قابل مشاهده است. حال با مراجعه به این صفحه می‌توانید نظاره کنید که تمامی مشکلات حل شده است و نسخه توسعه دهنده نیز در وضعیت پایدار قرار دارد. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. آیا با مشکلات مشابهی در آی‌کلود مواجه بوده‌اید.

بیشتر بخوانید: سرویس iCloud اپل با مجریان قانون همکاری کامل دارد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *