تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
ویژگی مسیریابی EV

ویژگی مسیریابی EV به خودروهای Mach-E فورد اضافه شد

رانندگان ماشین Mach-E فورد، هم‌اکنون می‌توانند از ویژگی مسیریابی EV در Apple Maps استفاده کنند. این قابلیت پس از به‌روزرسانی به آخرین به‌روزرسانی iOS 15.4 فراهم شده است. این ویژگی در حال حاضر به‌طور انحصاری از طریق CarPlay در فورد موستانگ Mach-E در دسترس قرار گرفته است. اگرچه، فورد می‌گوید که برنامه‌هایی برای ارائه آن به F-150 Lightning و E-Transit هم در آینده دارد. پس از فعال شدن این قابلیت در آیفون‌های متصل به CarPlay، کاربران می‌توانند از سیستم مسیریابی EV در سیستم اطلاعات و سرگرمی فورد استفاده کنند. هنگامی که کاربران یک مسیر نویگیشن جدید ایجاد می‌کنند، سیستم مسیریابی EV می‌تواند تخمینی باقی مانده باتری ماشین کاربر را پس از پایان سفر نمایش دهد.

جزئیات بیشتری از این ویژگی

ویژگی مسیریابی EV

اگر آن مسیر نیاز به شارژهای متعدد داشته باشد، Apple Maps به‌طور خودکار در ایستگاه‌های شارژ خودروهای برقی در طول مسیر، متوقف خواهد شد. طی گزارشی که اخیرا منتشر شده است، به نظر می‌رسد که اپل این ویژگی را در خودروهای Mach-E فورد فعال کرده است. هنگامی که کاربران آیفون خود را به نسخه جدید به‌روزرسانی کنند، می‌توانند شروع به درخواست راه‌ اندازی مسیر EV در برنامه Apple Maps در آیفون خود کنند. در حال حاضر، ویژگی مسیریابی EV در مدل‌های موستانگ Mach-E 2022 و برخی از مدل‌های ۲۰۲۱ با نسخه‌های نرم‌ افزاری SYNC خاص در دسترس قرار گرفته است. فورد می‌گوید که پشتیبانی گسترده‌ای برای مدل‌های دیگر سال ۲۰۲۲ هم اضافه خواهد شد.

بیشتر بخوانید: رقابت بین تولیدکنندگان برای قبول تقاضای خودروهای اپل افزایش می‌یابد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *