تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
مودم های 5G

کوالکام مودم های 5G را برای آیفون‌های ۲۰۲۳ تامین می‌کند

اپل باز هم مودم‌های خود برای سری آیفون ۱۵ در سال ۲۰۲۳ را از کوالکام خواهد گرفت و فعلا برنامه‌ای برای استفاده از مودم‌های اختصاصی خود را ندارد. همان‌طور که تحلیل‌گران پیش بینی کرده‌اند، کوالکام همچنان تامین کننده مودم‌ها برای اپل باقی خواهند ماند و حداقل این موضوع تا سال ۲۰۲۳ صدق می‌کند. به گفته بلومبرگ، کوالکام به سرمایه گذاران خود اطلاع داده است که به ارائه مودم برای اکثریت قریب به اتفاق آیفون‌های عرضه شده در سال ۲۰۲۳ ادامه خواهد داد. در ابتدا، کوالکام پیش بینی می‌کرد که تنها ۲۰ درصد از مودم‌ها را تامین می‌کند. اپل چندین سال است که روی ایجاد مودم خود برای استفاده در سخت افزار خود کار می‌کند.

مودم‌های کوالکام برای آیفون ۱۵

مودم های 5G

اپل با مودم اختصاصی خود قصد دارد که کنترل بیشتری روی نحوه عملکرد قطعات و کاهش هزینه‌ها به دست آورد. با این حال، به نظر نمی‌رسد که سال ۲۰۲۳ سالی باشد که اپل تغییری در این روند ایجاد کند. مینگ چی کو تحلیل‌گر اپل پیش بینی می‌کند که کمپانی در ماه ژانویه از این هدف کوتاه می‌آید. بررسی او از زنجیره تامین نشان داد که توسعه مودم اپل ممکن است با شکست مواجه باشد و در نتیجه کوالکام به عنوان تامین کننده انحصاری تراشه‌های 5G آیفون‌های جدید در نیمه دوم سال ۲۰۲۳ باقی می‌ماند. شما هم می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید. به نظر شما اپل در چه سالی بالاخره به سمت مودم‌های خود حرکت می‌کند.

بیشتر بخوانید: مودم اپل احتمالا تا سال ۲۰۲۵ در آیفون پیاده‌سازی نمی‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *