تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
تولد 68 سالگی استیو جابز

تولد 68 سالگی استیو جابز بدون حضور خودش

اگر استیو جابز زنده بود، دیروز می‌توانست تولد ۶۸ سالگی خود را جشن بگیرد. او که یکی از بنیان گذاران اپل است، در ۲۴ فوریه ۱۹۵۵ به دنیا آمده و توسط پل و کلارا جابز به فرزند خواندگی پذیرفته شد. او بعدها شایعه تاثیر گذاری فرزند خواندگی روی خودش را هم رد کرده بود. مادرش که جوآن شیبله نام داشت، می‌خواست او توسط یک زوج تحصیل کرده دانشگاهی به فرزندی قبل شود. اما در نهایت این اتفاق رخ نداد. او و پدرش عبدالفتاح جان جندلی، خانه خود را در ویسکانسین به‌طور خاصی ترک کرده بودند تا جابز در سانفرانسیسکو به دنیا بیاید. این ترتیب در نهایت توسط والتر ایزاکسون، زندگی نامه نویس جابز، انجام شد.

سالگرد توسط استیو جابز

تولد 68 سالگی استیو جابز

در نهایت وکیل و همسر وی که قرار بود جابز را به فرزند خواندگی بپذیرند، تصمیم گرفتند که به جای وی یک دختر بخواهند و به همین دلیل، این معامله در نهایت شکل نگرفت. این پزشک یک زوج جایگزین پیدا کرد، اما مادر جابز هفته‌ها پس از زایمان در نهایت مقاومت کرده و از امضای مدارک لازم خودداری می‌کرد. دلیل این امر هم آن بود که پل و کلارا جابز تحصیلات دانشگاهی نداشتند، اما دلیل دیگری هم وجود داشته است. در حقیقت، شیبل و جندالی نمی‌خواستند پسرشان را رها کنند. خانواده ویسکانسین با ایده ازدواج آن‌ها مخالفت کرده بودند، اما پدرش بیمار بود. او به امید اینکه او بمیرد و بتواند با جندلی ازدواج کند، تا جایی که ممکن بود به گشتن دنبال مدارک پیرامون فرزند خواندگی ادامه می‌داد.

بیشتر بخوانید: استیو جابز ۱۶ سال پیش از اولین آیفون رونمایی کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *