تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
تیم Apple AR

تامین کنندگان از تیم Apple AR کناره گیری می‌کنند

با انتشار اخباری مبنی بر انتقال تولید هدست واقعیت افزوده پگاترون به یک شرکت تابعه، مینگ چی کو تحلیل‌گر اپل می‌گوید که شرکت‌ها به تدریج از همکاری با Apple AR کناره گیری خواهند کرد. کو اخیرا عرضه بهاری را برای هدست واقعیت افزوده اپل پیش بینی کرده بود. او همچنین در برخی از توییت‌های خود هم اواخر سال ۲۰۲۳ را برای عرضه این هدست تعیین کرده و حال مشخص نیست که با این اتفاقات اخیر، روند توسعه و معرفی محصول چگونه پیش خواهد رفت. آخرین نظرسنجی که او از منابع زنجیره تامین خود داشته بود، به هیچ تاریخ انتشاری دست پیدا نمی‌کند. با این حال، او ادعا می‌کند که توسعه محصول از لوکس‌شر و پگاترون گرفته شده از نیمه اول سال ۲۰۲۳ به شرکت دیگری واگذار خواهد شد.

تامین کنندگان Apple AR

تیم Apple AR

کو در گزارش جدید خود می‌گوید که Luxcaseict به‌عنوان یک جوینت ونچر که عمدتا توسط لوکس‌شر هدایت می‌شود، طراحی و تولید مراحل بعدی این هدست را به عهده خواهد داشت. از جنبه‌های مثبت قضیه، کو معتقد است که این روند به تسریع کاهش هزینه‌های تولید هدست هم منجر می‌شود و می‌گوید که این همان چیزی است که اپل انتظارش را داشت. کو می‌گوید که پگاترون یکی از سهامداران Luxcaseict بوده و بنابراین، سود این شرکت برای پگاترون مفید خواهد بود. البته اساسا پگاترون به تدریج از روند تجاری هدست اپل کناره گیری می‌کند. کو خاطرنشان کرد که بعید است لوکس‌شر از این هدست سودی داشته باشد.

بیشتر بخوانید: اپل تجارب سلامت و تندرستی خود را برای هدست AR هم برنامه‌ریزی می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *