تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
قطعات کلیدی تراشه M2

سامسونگ قطعات کلیدی تراشه M2 را در سال ۲۰۲۲ تامین می‌کند

انتظار داریم که سامسونگ در فرایند تولید تراشه Apple M2 شرکت کند و تولید آن هم قبل از پایان سال ۲۰۲۲ آغاز می‌شود. فرایندی که بخش Electro-Mechanics سامسونگ توسعه آن را شروع کرده است، شامل آرایه‌ای از شبکه توپی فلیپ چیپ یا FC-BGA نامیده شده است. این یک بستر نیمه هادی است که تراشه را به بستر اصلی متصل می‌کند. طبق اخبار Korea IT News، این شرکت تا پایان سال ۲۰۲۲ فرایند تولید را توسعه خواهد داد و عرضه زیر لایه‌های FC-BGA برای M2 آغاز می‌شود. طبق گزارش‌ها، سامسونگ زیر لایه‌های پردازنده M1 را هم از قبل تامین می‌کند و از سال ۲۰۲۰ روی آن کار کرده است.

فرایند تولید تراشه M2 توسط سامسونگ

قطعات کلیدی تراشه M2

مشارکت مداوم سامسونگ الکترومکانیک در فرایند تولید به‌دلیل کیفیت عملکرد آن است. علیرغم سرمایه‌گذاری هنگفتی که سایر تامین کنندگان در این فرایند انجام می‌دهند، باز دهی آن‌ها انتظارات اپل را برآورده نکرده است، اما سامسونگ به‌خوبی از پس این کار برآمده است. شرکت تابعه سامسونگ ظاهرا RFPCB های آیفون ۱۳ را که نمایشگر اولد را به برد اصلی متصل می‌کند، تامین کرده است. سخنگوی سامسونگ به‌صورت رسمی اپل را به‌عنوان مشتری تایید نکرده است. با این حال، می‌دانیم که این شرکت در سهم بازار برای تولید زیر لایه نیمه هادی در ردیف اول قرار دارد.

بیشتر بخوانید: حداقل ۹ مک با تراشه M2 اپل در حال توسعه هستند

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما همکاری اپل و سامسونگ در تولید این تراشه در چه حدی تعیین شده است؟

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *