تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
معاون خدمات اپل

پیتر استرن معاون خدمات اپل از این شرکت جدا می‌شود

پیتر استرن یکی از مدیران اپل که به ایجاد عملیات تجاری Apple TV+ کمک کرد، در بحبوحه سازماندهی مجدد، اپل را ترک می‌کند. استرن به عنوان معاون خدمات اپل خدمت می‌کرد و به معاون ارشد ادی کیو گزارش می‌داد. او همچنین به گسترش مجموعه ورزشی شرکت برای Apple TV+ کمک می‌کرد. طبق گزارش روز دوشنبه بیزینس اینسایدر، استرن به همکارانش گفته است که اپل را ترک می‌کند تا زمان بیشتری را در ساحل شرقی ایالات متحده بگذراند. او به عنوان جانشین کیو در نظر گرفته می‌شد. در طول شش سال حضور وی در اپل، استرن به ساخت سایر خدمات اشتراکی برای این شرکت کمک کرد و می‌توانیم به Apple Books، Apple News+، اپل آرکید و اپل فیتنس پلاس و محصولات دیگر اشاره کنیم.

خروج استرن از اپل

معاون خدمات اپل

طبق گزارشی از ماه می ۲۰۲۲، اپل در تلاش است تا تجارت خدمات خود را سازماندهی مجدد کند تا بیشتر روی پخش و تبلیغات تمرکز داشته باشند، این شرکت مسئولیت‌های قبلی استرن را به سه بخش جداگانه تقسیم خواهد کرد. گفته می‌شود که تاد ترزی، معاون تبلیغات اپل، به همراه اولیور شوسر، که مسئولیت اپل موزیک را برعهده دارد، در کنار رابرت کوندرک، که در نقش معاون است، خدمات و طراحی محصولات اپل را برعهده داشته و مسئولیت بیشتری خواهند گرفت. تجارت خدمات اپل در سال ۲۰۲۲ به شتاب خود ادامه داده و بر اساس نتایج مالی آن که در ماه اکتبر منتشر شد، به ۱۹.۱۸ میلیارد دلار رسیده است. پوشیدنی‌ها و لوازم جانبی هم درآمد ۹.۶۵ میلیارد دلاری داشته‌اند.

بیشتر بخوانید: اپل خدمات شبکه اجتماعی خاص خود را دارد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *