تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اپلیکیشن Smule برای گوشی آیفون و خرید اقساطی محصولات اپل

اپلیکیشن Smule برای گوشی آیفون

معرفی اپلیکیشن Smule

Smule یک اپلیکیشن مربوط به موسیقی است که در ابتدا با نام Sing! Karaoke در سال 2012 برای iOS و در سال 2013 هم برای اندروید عرضه شد.

 در اکتبر سال 2015، ورژنی از Smule برای Apple TV و در سال 2016 یک ورژن تحت وب از اپلیکیشن Smule برای گوشی آیفون هم عرضه شد.

اپلیکیشن Smule برای گوشی آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون
اپلیکیشن Smule

در سال 2018، CNET Smule را بزرگترین اپلیکیشن مربوط به موسیقی که کمتر درباره آن شنیده است توصیف کرد.

در اکتبر سال 2017، Smule آغاز به ارائه امکان دوخوانی ترانه های دیزنی کرد و این کار را هم با ترانه You’re Welcome از انیمیشن Moana شروع کرد.

اپلیکیشن Smule برای گوشی آیفون همچنین به کاربران اجازه می دهد در کنار هنرمند های بین المللی نظیر جیسون درولو، لوییز فونسی، جی بالوین، چارلی پوث، پولینا گاگارینا، سیتی بادریا و … به دوخوانی بپردازند.

موسس و مدیر ارشد فناوری Smule یعنی گی وانگ می گوید:

قابلیت های مبتنی بر همکاری اپ به ما برای رسیدن به هدف بزرگتر ما یعنی مفرح تر و قابل دسترس تر کردن اجرای موسیقی کمک می کند.

وقتی کسی اپ را باز می کند نباید از خودش بپرسد که آیا من یک خواننده هستم یا نه چرا که جواب این سوال معمولا منفی است.

 در عوض هدف این است که مردم بیشتر به Smule جذب شوند و وقتی که در حال خواندن باشند دیگر خواننده بودن یا نبودن برای آنها مهم نیست چرا که حالا در حال خوش گذرانی هستند.

قطعا خواندن ترانه ای که قبلا ساخته شده است، راحت از شروع کردن حرفه خوانندگی است.

آپدیتی به این اپ اضافه شده است که فیلتر های جدیدی را به آن اضافه می کند.

به عنوان مثال، یکی از همین فیلترها با صدای کاربر کاری میکند که انگار زیر دوش حمام در حال خواندن است.

کاربران می توانند هر آهنگی را که میخواهند از Smule انتخاب کنند و چه به صورت انفرادی و چه به صورت دو نفری یا گروهی آن را بخوانند.

اجراهای کاربران وارد دیتابیس اپ شده و همه می توانند به آن ها گوش دهند.

کاربران حتی می توانند در حال خواندن از خود فیلم هم بگیرند و اگر هم نمی خواهند که اجرای آن ها پخش شود، می توانند برچسب private روی آن بگذارند.

Appolicious درباره Smule میگوید که ممکن است خواننده ای مثل بیانسه، اسنوپ داگ، ایدینا منزل، جان میر یا حتی ربکا بلک از این اپ بیرون نیاید اما پلتفورم فوق العاده ای برای خواننده ها است تا دور هم جمع شوند و لذت ببرند.

امتیاز Smule در اپ استور : 4.5 از 5

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *