تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
اقدام قاطع علیه اپل

اسپاتیفای خواستار اقدام قاطع علیه اپل شده است

کنسرسیومی به رهبری اسپاتیفای به اتحادیه اروپا نامه‌ای نوشته و ادعا می‌کند که اپل از قوانین دادگاه‌ها سرپیچی می‌کند. بنابراین، این کنسرسیوم هم خواستار اقدام فوری علیه اپل شده‌ است. اسپاتیفای قبلا هم از اتحادیه اروپا خواسته بود تا در سال ۲۰۱۹ درباره اتهامات علیه اپل در مورد رفتارهای ضد تراست تحقیقاتی صورت دهد. اپل در ابتدا مخالف این جریان بوده و اسپاتیفای را متهم کرد که می‌خواهد تمام مزایای «رایگان بودن» یک برنامه را بدون داشتن یک برنامه رایگان برای خود بردارد. در سال ۲۰۲۰ هم اسپاتیفای گفت که انتظار دارد اپل پلتفرم‌های خود را در نتیجه شکایت خود به اتحادیه اروپا باز کند.

اتهامات اسپاتیفای علیه اپل

اقدام قاطع علیه اپل

در سال ۲۰۲۱ هم اتحادیه اروپا گزارشی مقدماتی مبنی بر نقض قوانین رقابت اتحادیه اروپا توسط اپل منتشر کرد. اکنون هم اسپاتیفای نامه‌ای سرگشاده به مارگرت وستاگر رئیس ضد انحصار اتحادیه اروپا ارسال کرده و در بخشی از آن خواستار این است که اتحادیه بر اساس گزارش اولیه خود عمل کرده و سریعا قانون بازارهای دیجیتال را اجرایی کند. در این نامه این‌طور آمده است که: «اپل از هر فرصتی استفاده می‌کند تا از دادگاه‌ها و قانون گذاران سرپیچی کند. اپل همچنان پاداش‌های و فی‌های ناعادلانه‌ای در پلتفرم‌های خود دریافت می‌کند و نه‌تنها منجر به آسیب توسعه دهندگان شده، بلکه مصرف کنندگان هم هزینه‌های ناعادلانه‌ای را ارائه می‌کنند». شما هم می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید. آیا اتهامات وارده بر اپل در اروپا درست هستند؟

بیشتر بخوانید: خرید کتاب صوتی اسپاتیفای به‌دلیل مخالفت اپل منتفی شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *