تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
صفحه نمایش مک بوک اولد

سفارشات صفحه نمایش مک بوک اولد و آیپد پرو از قبل وجود داشته است

طبق گزارش‌های منتشر شده، چهار اندازه مختلف پنل اولد توسط اپل برای تامین کنندگان سفارش داده شده و گفته می‌شود که این پنل‌ها برای آیپد پرو و مک بوک پرو خواهد بود. پیش از این هم ادعا می‌شد که آیپد پرو تا سال ۲۰۲۴ از صفحه نمایش اولد استفاده خواهد کرد. گزارش‌های متعدد اکنون همان تاریخ را تکرار کرده و اضافه می‌کنند که مک بوک پرو در سال ۲۰۲۶ هم مجهز به یک صفحه نمایش اولد خواهد شد. به گزارش نشریه کره‌ای ای تی نیوز، اپل چهار اندازه صفحه نمایش اولد را سفارش داده و یک شرکت داخلی مرتبط با صفحه نمایش، وظیفه توسعه این پنل‌ها را برعهده خواهد داشت. انتظار می‌رود که شرکت‌های سامسونگ LG Display تولید کنندگان این پنل‌ها برای اپل باشند.

سفارش جدید پنل‌های صفحه نمایش اپل

صفحه نمایش مک بوک اولد

به نقل از منبع صنعتی، ای تی نیوز می‌گوید که نمایشگر سفارش داده شده شامل پنل ۱۰.۸۶ اینچی برای آیپد پرو، پنل ۱۲.۹ اینچی برای آیپد پرو، پنل ۱۴ اینچی برای مک بوک پرو و پنل ۱۶ اینچی برای مک بوک پرو هستند. یک منبع ناشناس هم گزارش می‌دهد که توسعه پنل‌های مختلف از ۱۰ اینچ تا ۱۶ اینچ در حال انجام هستند. ای تی نیو می‌گوید که اپل یک صفحه نمایش ۲۰.۲۵ اینچ اولد هم دارد که به‌صورت «تاشو» بوده و و هنوز تاریخ عرضه مشخصی هم ندارد. این اولین باری نیست که ساخت صفحه نمایش اولد برای مک بوک شایعه می‌شود. مینگ چی کو هم قبلا پیش بینی کرده بود که چنین مدلی در سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید: کمپانی BOE اعتماد اپل را برای تولید صفحه نمایش آیفون ۱۵ به‌دست می‌آورد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *