تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
حراجی محصولات استیو جابز و اپل

حراجی محصولات استیو جابز و اپل با ۴۱ قطعه شروع شده است

حراج جدیدی با ۴۱ قطعه اختصاصی اپل به نمایش گذاشته است که از اپل ۲ گرفته تا امضاهای مختلف اعضای کمپانی و کارت‌های ویزیت مختلف استیو جابز را در آن شاهد هستیم. حراجی RR که «انقلاب استیو جابز، انگلبارت، آتاری و اپل» نام‌گذاری شده است، اسناد و اشیا تاریخی بسیاری را در خود دارد و همه آن‌ها مربوط به انقلاب کامپیوتری دهه ۱۹۸۰ میلادی است. کارت ویزیت استیو جابز مربوط به سال ۱۹۷۸، در حال حاضر سه پیشنهاد به قیمت ۳۳۰ دلاری دریافت کرده است و پیش بینی می‌شود که پیشنهاد نهایی آن تا ۶ هزار دلار هم افزایش پیدا کند. پیشنهادهای ارائه شده معمولا بین ۲۰۰ دلار تا ۵۵ هزار دلار متغیر است و بنابراین علاقه‌مندان می‌توانند بخشی از تاریخچه اپل را با قیمتی کمتر از هزینه یک آیپد جدید دریافت کنند.

اقلام موجود در حراجی

حراجی محصولات استیو جابز و اپل

در این حراجی یک سالنامه دبیرستان متعلق به استیو جابز را می‌بینیم که برای سال ۱۹۷۱ بوده و با امضای خود استیو جابز حدود ۵۰ هزار دلار ارزش دارد. یکی از شماره‌های مجله Macworld را هم می‌بینیم که استیو جابز آن را امضا کرده است و ۵۰ هزار دلار ارزش دارد. دفترچه راهنمای عملکرد کامپیوتر Apple-1 را هم داریم که ۲۰ هزار دلار ارزش گذاری شده است. کارت ویزیت پیکسار استیو جابز را هم داریم که ۵ هزار دلار ارزش دارد. کاست بازی Startrek محصول ۱۹۷۸ اپل هم ۶۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. پازل Apple II Plus هم به‌ارزش ۴۰۰ دلار در این حراجی قرار گرفته است و در نهایت به نامه دست نویس رونالد وین می‌رسیم که ۲۰۰ دلار ارزش دارد.

برخی از اقلام این حراجی هم شامل نسخه‌های NFT است. به‌طور مثال، درخواست شغلی استیو جابز برای آتاری و NFT مربوط به آن با قیمت اولیه ۲۰ هزار دلار به حراجی گذاشته شده است و ارزش تخمینی آن مهم ۳۰۰ هزار دلار عنوان شده است. پیشتر این مورد بدون NFT تقریبا ۱۷۵ هزار دلار ارزش گذاری شده بود. این خارجی در مجموع ۶۷ کالا همراه با ۴۱ قطعه را شامل می‌شود که از محصولات یا یادگیری‌های تاریخی اپل تشکیل یافته است.

این مزایده هم‌اکنون فعال است و ارائه پیشنهاد برای آن‌ها شروع شده است. قیمت تمام اقلام موجود در مجموعه هم تا ساعت ۷ شب پنجشنبه ۲۶ اسفند (۱۷ مارس) نهایی خواهد شد و علاقه‌مندان تا آن تاریخ فرصت دارند که از حراجی دیدن کرده و قیمت‌های پیشنهادی خودشان را ارائه کنند.

بیشتر بخوانید: کارت ویزیت استیو جابز متعلق به سال ۱۹۷۹ به حراج گذاشته می‌شود

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در مورد این حراجی با ما به اشتراک گذارید. چه محصولات هیجان انگیز و جالبی در این حراجی نظر شما را جلب کرده است؟ آیا در صورت فراهم بودن شرایط، دوست داشتید که یکی از اقلام را داشته باشید؟ در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *