تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938

بهترین بازی‌های ترسناک؛ 12 بازی وحشت برای اندروید و iOS

ترس یکی از پایه‌ای‌ترین احساسات انسانی است که از دیرباز در آثار هنری مختلف، از جمله بازی‌های ویدیویی، مورد استفاده قرار گرفته است. بهترین بازی‌های ترسناک از طریق ایجاد تنش، تعلیق و غافلگیری در تلاشند تا در بازیکنان احساس ترس و وحشت ایجاد کنند. در این مقاله از مجله بازرگانی سیب، به معرفی بهترین بازی های ترسناک خواهیم پرداخت. این بازی‌ها از نظر کیفیت، تجربه‌ای هیجان‌انگیز و ترسناک را برای بازیکنان فراهم می‌کنند.

تصویری یکی از بهترین بازی‌های ترسناک که با یک هیولا در حال تعقیب یک بازیکن.
بهترین بازی‌های ترسناک

معرفی بهترین بازی های ترسناک

بازی های ترسناک یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین ژانرهای بازی هستند. این بازی‌ها با ایجاد حس ترس و وحشت در بازیکنان، تجربه‌ای هیجان‌انگیز و دلهره آور را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورند. در ادامه 12 مورد از بهترین بازی های ترسناک اندروید را معرفی می‌کنیم.

1. بازی Into the Dead 2

Into the Dead 2 از برترین بازی های ترسناک است که در آن بازیکنان باید در نقش یک بازمانده در یک دنیای آخرالزمانی پر از زامبی‌ها حرکت کنند. هدف بازی این است که تا جایی که می‌توانید زنده بمانید و از زامبی‌ها فرار کنید. بازی دارای گیم پلی جذاب و چالش برانگیزی است و با گرافیک خیره کننده خود، تجربه‌ای ترسناک و هیجان انگیز را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

بیشتر بخوانید: بهترین بازی های سولز لایک؛ بازی های اکشن مرگ، انتقام و نجات!

2. بازی Dead by Daylight

Dead by Daylight یکی از ترسناک ترین بازی جهان است که در آن یک نفر در نقش قاتل و چهار نفر دیگر در نقش بازمانده ها بازی می‌کنند. هدف بازمانده ها این است که از قاتل فرار کنند و موتورهای برق را روشن کنند تا بتوانند از قفس فرار کنند. هدف قاتل نیز این است که بازمانده ها را قبل از اینکه بتوانند فرار کنند، شکار کند. بازی دارای گیم پلی جذاب و هیجان انگیزی است و با گرافیک خوب خود، تجربه‌ای ترسناک و مهیج را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

3. بازی Death Park

Death Park از ترسناک ترین بازی های تاریخ است که در آن بازیکنان باید در یک پارک تفریحی ترسناک حرکت کنند. هدف بازی این است که راز پارک را کشف کنید و از دست روحی خبیث فرار کنید. بازی دارای گیم پلی جذاب و چالش برانگیزی است و با گرافیک خوب خود، تجربه‌ای ترسناک و دلهره آور را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

بیشتر بخوانید: بازی Blasphemous 2

4. بازی The Fear – Creepy Scream House

The Fear – Creepy Scream House یک بازی ترسناک اول شخص است که در آن بازیکنان باید در یک خانه وحشت حرکت کنند. هدف بازی این است که از دست هیولاهای ترسناکی که در خانه هستند، فرار کنید. بازی دارای گیم پلی جذاب و چالش برانگیزی است و با گرافیک خوب خود، تجربه‌ای ترسناک و دلهره آور را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

تصویری یکی از بهترین بازی‌های ترسناک که با یک شخصیت ترسناک که به سمت دوربین نگاه می‌کند.
بازی‌های ترسناک که قلب شما را به تپش می‌اندازند

5. بازی Coma 2

Coma 2 یکی از ترسناک ترین بازی جهان است که در آن بازیکنان باید در یک بیمارستان روانی ترسناک حرکت کنند. هدف بازی این است که راز بیمارستان را کشف کنید و از دست هیولاهای ترسناکی که در بیمارستان هستند، فرار کنید. بازی دارای گیم پلی جذاب و چالش برانگیزی است و با گرافیک خوب خود، تجربه‌ای ترسناک و دلهره آور را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

6. بازی The Walking Dead: Our World

The Walking Dead: Our World یک بازی واقعیت افزوده است که در آن بازیکنان باید در دنیای واقعی به مقابله با زامبی‌ها بپردازند. هدف بازی این است که زنده بمانید و زامبی‌ها را بکشید. بازی دارای گیم پلی جذاب و چالش برانگیزی است و با گرافیک خوب خود، تجربه‌ای ترسناک و هیجان انگیز را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

7. بازی Eyes: Scary Thriller – Creepy Horror Game

Eyes: Scary Thriller – Creepy Horror Game یک بازی ترسناک اول شخص است که در آن بازیکنان باید در نقش یک کودک در یک خانه متروکه حرکت کنند. هدف بازی این است که از دست روحی خبیث که در خانه است، فرار کنید. بازی دارای گیم پلی جذاب و چالش برانگیزی است و با گرافیک خوب خود، تجربه‌ای ترسناک و دلهره آور را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

بیشتر بخوانید: نقد و بررسی بازی Diablo IV؛ ورود به محراب شیطانی با این شاهکار!

8. بازی Evil Nun: Horror at School

Evil Nun: Horror at School از برترین بازی های ترسناک است که در آن بازیکنان باید در نقش یک کودک در یک مدرسه شبانه روزی متروکه حرکت کنند. هدف بازی این است که از دست راهبه ای شیطانی که در مدرسه است، فرار کنید. بازی دارای گیم پلی جذاب و چالش برانگیزی است و با گرافیک خوب خود، تجربه‌ای ترسناک و دلهره آور را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

9. بازی Horror Hospital 2

Horror Hospital 2 از ترسناک ترین بازی های تاریخ است که در آن بازیکنان باید در نقش یک بازمانده در یک بیمارستان روانی متروکه حرکت کنند. هدف بازی این است که از دست هیولاهای ترسناکی که در بیمارستان هستند، فرار کنید. بازی دارای گیم پلی جذاب و چالش برانگیزی است و با گرافیک خوب خود، تجربه‌ای ترسناک و دلهره آور را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

10. بازی Slendrina: The Cellar

Slendrina: The Cellar یک بازی ترسناک اول شخص است که در آن بازیکنان باید در یک سرداب تاریک و ترسناک حرکت کنند. هدف بازی این است که از دست Slendrina، یک هیولای ترسناک، فرار کنید. بازی دارای گیم پلی جذاب و چالش برانگیزی است و با گرافیک خوب خود، تجربه‌ای ترسناک و دلهره آور را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

بیشتر بخوانید: بهترین بازی های رایگان مک بوک

11. بازی The House of Evil: Scary Horror Game

The House of Evil: Scary Horror Game یک بازی ترسناک اول شخص است که در آن بازیکنان باید در یک خانه وحشت متروکه حرکت کنند. هدف بازی این است که از دست هیولاهای ترسناکی که در خانه هستند، فرار کنید. بازی دارای گیم پلی جذاب و چالش برانگیزی است و با گرافیک خوب خود، تجربه‌ای ترسناک و دلهره آور را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

12. بازی Granny’s House: Pursuit and Survival

Granny’s House: Pursuit and Survival یک بازی ترسناک اول شخص است که در آن بازیکنان باید در خانه یک زن پیر و خبیث حرکت کنند. هدف بازی این است که از دست زن پیر فرار کنید و از خانه زنده بیرون بیایید. بازی دارای گیم پلی جذاب و چالش برانگیزی است و با گرافیک خوب خود، تجربه‌ای ترسناک و دلهره آور را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

بیشتر بخوانید: بازی Hades؛تجربه هیجان انگیز فرار از دنیای اموات یونان

تصویری یکی از بهترین بازی‌های ترسناک با یک بازیکن که در یک اتاق تاریک وحشت زده به نظر می‌رسد
ترسناک‌ترین بازی‌هایی که تا به حال بازی کرده‌اید

معرفی بهترین بازی های ترسناک اندروید و آیفون

بازی های ترسناک یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین ژانرهای بازی هستند. این بازی ها با ایجاد حس ترس و وحشت در بازیکنان، تجربه‌ای هیجان انگیز و دلهره آور را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورند. در ادامه به معرفی بهترین بازی های ترسناک گوشی اندروید و گوشی آیفون می‌پردازیم.

اندروید

 • بازی Into the Dead 2
 • بازی Dead by Daylight
 • بازی Death Park
 • بازی The Fear – Creepy Scream House
 • بازی Coma 2
 • بازی The Walking Dead: Our World
 • بازی Slender: The Arrival
 • بازی Goosebumps: Night of Scares
 • بازی Eyes: Scary Thriller – Creepy Horror Game

بیشتر بخوانید: بازی Avatar Frontiers of Pandora؛ گروه بهترین مرد آبی!

آیفون

 • بازی The Dark Pictures Anthology
 • بازی Layers of Fear
 • بازی Outlast
 • بازی Amnesia: The Dark Descent
 • بازی Alien: Isolation
 • بازی Five Nights at Freddy’s
 • بازی The Walking Dead: Our World
 • بازی Slender: The Arrival
 • بازی Goosebumps: Night of Scares

این بازی ها در ژانرهای مختلف ترسناک مانند بقا، اول شخص، ماجراجویی و واقعیت افزوده قرار دارند و هر یک تجربه‌ای متفاوت و ترسناک را برای بازیکنان ارائه می‌دهند.

جمع‌بندی

بازی های ترسناک یکی از محبوب ترین ژانرهای بازی هستند. این بازی ها با ایجاد حس ترس و وحشت در بازیکنان، تجربه‌ای هیجان انگیز و دلهره آور را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورند. در این مقاله، 12 مورد از بهترین بازی های ترسناک موبایل و لپ‌تاپ را معرفی کردیم. این بازی ها با داشتن گیم پلی جذاب و چالش برانگیز، گرافیک خوب و داستان های ترسناک، تجربه‌ای فراموش نشدنی را برای بازیکنان رقم می‌زنند.

البته، انتخاب بهترین بازی ترسناک کاملاً سلیقه‌ای است. برخی از بازیکنان از بازی های ترسناکی که بر روی داستان و اتمسفر تمرکز دارند، لذت می‌برند. برخی دیگر از بازی های ترسناکی که بر روی اکشن و اکشن تمرکز دارند، بیشتر لذت می‌برند. در نهایت، بهترین راه برای پیدا کردن بهترین بازی ترسناک، امتحان کردن بازی های مختلف است. برای مشاهده قیمت ایفون ۱۵پرومکس می‌توانید به سایت بازرگانی سیب مراجعه کنید.

سوالات متداول

بهترین بازی ترسناک اندروید کدام است؟

به سلیقه شما بستگی دارد. اما برخی از بهترین بازی های ترسناک اندروید عبارت‌اند از Into the Dead 2، Dead by Daylight، Death Park، The Fear – Creepy Scream House، و Coma 2.

بازی های ترسناک اندروید چه ویژگی‌هایی دارند؟

بازی های ترسناک اندروید معمولاً دارای ویژگی‌هایی مانند گرافیک ترسناک، داستانی مهیج، و گیم پلی چالش برانگیز هستند.

بهترین بازی ترسناک برای مبتدیان کدام است؟

بازی Into the Dead 2 یک بازی ترسناک خوب برای مبتدیان است. این بازی دارای گرافیک خوب و گیم پلی ساده‌ای است.

بهترین بازی ترسناک برای طرفداران زامبی‌ها کدام است؟

بازی Into the Dead 2 و The Walking Dead: Our World دو بازی ترسناک خوب برای طرفداران زامبی‌ها هستند. این بازی ها دارای زامبی‌های ترسناک و گیم پلی چالش برانگیزی هستند.

منبع

gamesradar

زهرا میرزایی
زهرا میرزایی

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *