تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان در آیفون

بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان در آیفون

همه‌ی ما می‌دانیم که زبان مهم ترین راه ارتباط گرفتن با دیگران است. اگر به کشوری سفر کنیم و زبان مشترکی با افراد ساکن در آن کشور نداشته باشیم؛ گم خواهیم شد و یا حداقل خیلی دیر می‌توانیم به مکان‌های مورد نظر خود برسیم.

سال‌های زیادی است که یادگیری زبان جدید یک مهارت یا توانایی حساب می‌شود. زبان جدید بسیاری در ارتباط گرفتن تاثیر دارد. مطمئنا همه‌ی ما‌هایی که نسل جدید حساب می‌شویم، اهمیت یادگیری زبان را می‌دانیم. اما نمی‌دانیم چرا؛ ولی آموزش زبان به یک امر پیچیده و سخت تبدیل شده است. شاید یکی از مهمترین دلایل آن نداشتن برنامه ریزی برای یادگیری زبان جدید است. بسیاری از ما زبان انگلیسی را هم به طور متوسط فرا نگرفته ایم. و این به دلیل آموزش غلط و نداشتن برنامه برای یادگیری هر چه بهتر آن است.

امروز می‌خواهیم در این مطلب بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون را معرفی کنیم. اگر آموزش زبان جدید به یکی از دغدغه‌های شما تبدیل شده است؛ پیشنهاد می‌کنیم مطلب امروز را از دست ندهید.

عناوین مطلب امروز :

  • Sentence Master Pro
  • Rosetta Stone
  • Doulingo
  • Busuu
  • Memrise

 

بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان در آیفون

 

 

در این قسمت می‌خواهیم لیستی از بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون را برای شما بنویسیم. تمامی این موارد باتوجه به میزان محبوبیت و نظر کاربران انتخاب شده‌اند.

 

  1. Sentence Master Pro

بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون - برنامه ی Sentence Master Pro

اپلیکیشن زبان انگلیسی Sentence Master Pro اولین مورد از بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون است. این برنامه به گونه‌ای برنامه ریزی شده است که به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید زبان مورد نظر خود را به صورت بازی یادگیرید. به عنوان مثال جملاتی را دارید که باید از کلمات موجود در صفحه استفاده کنید و جاهای خالی موجود در این حملات را پر کنید. یا اینکه باید کلمات به هم ریخته را در کنار یکدیگر قرار دهید و از این طریق جمله سازی کنید.

البته؛ شرکت طراح این اپ برای بیشتر کردن هیجان و جذابیت آن؛ زمان را محدود کرده است تا بتواند از این طریق بیشتر ذهن کاربران آن را فعال و پویا کند. همچنین از نظر کاربران؛ طراحی فضای برنامه نیز به گونه‌ای است که برای نوجوانان و جوانان جذابیت دارد. این می‌تواند در بالا بردن میزان یادگیری آن‌ها تاثیر بگذارد.

علاوه بر این موارد؛ قابلیت دسترسی و استفاده‌ی رایگان، سهولت در استفاده، تناسب با رده‌های سنی متفاوت، برنامه ریزی برای کسب مهارت‌های خواندن و نوشتن و… دیگر مواردی هستند که به این برنامه برتری بخشیده است. Sentence Master Pro به دلیل همین ویژگی ها؛ یکی از بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون است.

 

 

  1. Rosetta Stone

بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون - برنامه ی Rosetta Stone

دومین مورد از بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون اپلیکیشن Rosetta Stone است. شیوه‌ی آموزش Rosetta Stone بسیار متفاوت تر و برنامه ریزی شده تر است. چرا که زبان انگلیسی را با زبان انگلیسی آموزش می‌دهد. شاید یک ذره گیج کننده باشد. یا حتی فکر کنید ما اشتباه نوشته ایم. اما این طور نیست.

یکی از دلایل محبوبیت بالای Rosetta Stone همین استراتژی یادگیری است. حتی به دلیل همین استراتژی متفاوت است که این برنامه در لیست بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون قرار دارد.

استراتژی آموزشی Rosetta Stone به گونه‌ای است شما در ابتدا کلمات را از طریق تصاویر آموزش می‌بینید. مثلا با نشان دادن یک زن و قرار دادن کلمه‌ی woman در کنار آن به راحتی به مخاطب خود می‌فهماند که معادل کلمه‌ی فارسی زن در زبان انگلیسی؛ woman است. البته این دوره؛ دوره‌ی آموزشی مقدماتی است. بعد از دیدن زن و یاد گرفتن چند کلمه‌ی دیگر؛ عکس دیگری می‌آید و زیر آن یک جمله نوشته می‌شود. به عنوان مثال؛ “A man and a woman is sitting in the park” . شما در این مرحله معنی park، woman و man را می‌دانید. پس اگر معنی sitting را هم ندانید؛ می‌توانید از تصویر حدس بزنید و آن را یاد بگیرید.

بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون - برنامه ی Rosetta Stone

استراتژی آموزش بصری یکی از مهم ترین موارد آموزش زبان است. ‌این برنامه با بهره‌گیری از این استراتژی توانسته است نظر کاربران زیادی را به خود جلب کند. به این ترتیب است که ما برنامه‌ی Rosetta Stone را در لیست بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون قرار داده ایم. لازم به ذکر است که دسترسی این برنامه نیز کاملا رایگان است.

 

 

  1. Doulingo

بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون - برنامه ی Doulingo

سومین مورد از بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون؛ برنامه‌ی Doulingo است. به عقیده‌ی کاربران این برنامه، Doulingo یکی از جالب ترین برنامه‌های آموزش زبان خارجی است.

استراتژی آموزشی این برنامه به گونه‌ای برنامه ریزی شده است که کاربر در هر روز در مدت 20 دقیقه سرعت یادگیری زبان انگلیسی خود را افزایش می‌دهد. درسنامه‌های این برنامه برای آموزش کلمات کمی متفاوت است. این درسنامه‌ها به گونه‌ای است که در هر کدام 7 واژه‌ی جدید مربوط به یک موضوع قرار داده شده است. کاربر با خواندن آن‌ها کم کم زبان انگلیسی را فرا می‌گیرد. تمامی این موارد باعث شده است که کاربران برنامه‌ی Doulingo را به عنوان سومین مورد از بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون در نظر بگیرند.

لازم به ذکر است؛ که تمامی موضوعاتی برای آموزش مطرح می‌شوند، بستگی به سطح سواد و البته سبک یادگیری مورد نظر کاربر دارد. یعنی کاربران نحوه‌ی یادگیری مطالب را انتخاب می‌کنند. به این ترتیب به تدریج با موارد و بخش‌های مختلف زبان انگلیسی آشنا می‌شوند. لازم به ذکر است که Doulingo نیز مانند دو برنامه‌ی قبلی کاملا رایگان است. این موارد باعث می‌شوند که اپلیکیشن Doulingo در لیست بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون قرار گیرد.

 

 

  1. Busuu

بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون - برنامه ی Busuu

چهارمین مورد از لیست بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون؛ برنامه‌ی busuu است. بسیاری از افرادی که این برنامه را برای زبان آموزی انتخاب می‌کنند؛ افرادی هستند که می‌خواهند زبان انگلیسی را در سطح مبتدی فرا بگیرند.

برنامه‌ی Busuu توسط یک تیم زبان شناس توانمند طراحی شده است. محیط درونی برنامه نیز بسیار ساده و جذاب است. و کاربر می‌تواند بدون هیچ مشکل و موردی که تمرکزش را بر هم بزند؛ زبان انگلیسی را فرا بگیرد.

بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون - برنامه ی Busuu

جالب است بدانید که اپلیکیشن busuu یکی از محبوب ترین و بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون است. چرا که این برنامه 12 زبان مطرح در سطح جهانی را آموزش می‌دهد و همچنین بیش از ۹۰ میلیون نفر از مردم جهان از این اپلیکیشن برای یادگیری زبان مورد نظر خود استفاده می‌کنند.

موضوعات و عناوینی که در اپلیکیشن busuu ارائه می‌شود؛ شامل بخش‌های زیادی از جمله؛ خواندن، نوشتن، توانایی ایجاد مکالمه و… می‌باشد. به این ترتیب اپلیکیشن busuu برای مبتدیان بسیار مناسب خواهد بود. لازم به ذکر است که دسترسی busuu نیز مانند 3 برنامه‌ی قبلی کاملا رایگان است. تمامی این موارد باعث این می‌شود که ما اپلیکیشن busuu را به عنوان چهارمین مورد از لیست بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون، آن را معرفی کنیم.

 

 

  1. Memrise

بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون - برنامه ی Memrise

آخرین مورد از بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون در لیست امروز ما؛ برنامه‌ی Memrise است. هدف اصلی از ارائه‌ی این اپلیکیشن؛ یادگیری لغات انگلیسی با استفاده از شیوه‌های جالب و خلاقانه است.

از جمله جذابیت‌های این اپلیکیشن که باعث شده ما آن را در لیست بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون در نظر بگیریم؛ قابلیت تنظیم دوره‌های آموزشی توسط و به دلخواه کاربر است. یعنی کاربر انتخاب می‌کند که در طی چه مدتی، چند کلمه را از چه طریقی آموزش ببیند. همه‌ی ما می‌دانیم برای بسیاری از افرادی که تصمیم بر یادگیری زبان دارند، فرا گیری لغات جدید سخت و خسته کننده است. اما اگر شما از برنامه‌ی Memrise استفاده کنید؛ کاملا متوجه خواهید شد که یادگیری لغات جدید کار بسیار آسانی است.

بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون - برنامه ی Memrise

این برنامه شامل بخش‌هایی است که از طریق آن شما می‌توانید تمام لغاتی که خوانده‌اید را در آن قسمت‌ها ذخیره کنید. این باعث می‌شود که اگر شما یک لغت را فراموش کرده‌اید، بتوانید از این قسمت دوباره مطالعه کنید. . در آخر باید گفت دسترسی برنامه‌ی Memrise نیز مانند 4 برنامه‌ی قبلی کاملا رایگان است. تمامی این ویژگی‌ها باعث این می‌شود که کاربران اپلیکیشن Memrise را دوست داشته باشند و ما به عنوان پنجمین مورد از لیست بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون، آن را معرفی کنیم.

 

 

نتیجه

امروز در این مطلب بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون را بررسی کردیم. اگر شما یکی از افرادی هستید که یادگیری زبان انگلیسی برایشان دغدغه شده است؛ بهتر است مطلب بهترین اپ یادگیری زبان برای آیفون را از دست ندهید. چرا که می‌توانید با استفاده از این اپلیکیشن‌ها زبان خارجی مورد نظر خود را به راحتی فرا بگیرید. امیدواریم مطلب امروز مورد توجه‌تان قرار گرفته باشد.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *