تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-62999938
سیری توصیه‌های ایمنی مربوط به ویروس کرونا را ارائه می‌کند

سیری توصیه‌های ایمنی مربوط به ویروس کرونا را ارائه می‌کند

با شیوع ویروس کرونا همه‌ی ما نگران سلامت خود و هم نوعان خود هستیم. سازمان بهداشت جهانی نیز طی یک بیانیه از بسیاری از شرکت‌های برنامه نویسی و خدماتی وب در خواست کرده است که با ساختن برنامه‌های متعدد به بالا بردن سطح آگاهی مردم جهان کمک کنند. به این ترتیب تا به امروز برنامه‌های بسیار زیادی وجود دارد که می‌توان با استفاده از آن‌ها از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کرد.

کمپانی اپل نیز با بروز رسانی جدید سیری توانست ارتباط بیشتری بین سیری و کرونا برقرار کند. امروز می‌خواهیم در این مطلب در مورد استفاده از سیری در کرونا برای شما بنویسیم. اگر شما یکی از کاربران اپل هستید که از سیری خود استفاده میکنید؛ پیشنهاد می‌کنیم مطلب امروز را از دست ندهید. تا بتوانید با استفاده از سیری در کرونا، به افزایش سطح سلامت خود و خانواده خود کمک کنید.

عناوین مطلب امروز

  • استفاده از سیری در شرایط فعلی ویروس کرونا
  • ما باید از سیری چه چیزی را بپرسیم؟
  • جزئیات سوالات سیری
  • تبلیغات جالب اپل جهت بالا بردن سطح سلامت
  • آیا پاسخی که سیری به سوالات متعدد ما می‌دهد معتبر است؟

 

سیری توصیه‌های ایمنی مربوط به ویروس کرونا را ارائه می‌کند

 

استفاده از سیری در شرایط فعلی ویروس کرونا

استفاده از سیری در کرونا به چند صورت ممکن است. اما رایج ترین و بهترین آن این است که شما از او بخواهید توصیه‌های ایمنی مربوط به ویروس کرونا را ارائه دهد. یا حتی می‌توانید از او سوالات متعدد در حوزه‌ی ویروس کرونا بپرسید تا جواب درست را به شما بدهد. توجه کنید که طی این بروز رسانی جدید؛ سیری جواب سوالات بیشتری را می‌داند. و جواب‌های شما را باتوجه به آخرین یافته‌ها از ویروس کرونا به شما می‌دهد. پس به این ترتیب بیشتر می‌تواند به شما کمک کند.

در بسیاری از کشورها سیری دیگر یک دستیار مجازی شناخته می‌شود. این دستیار مجازی اکنون پاسخ سوالات شما را از آخرین اخبار و یافته‌های CDC و البته منابع دیگر به شما می‌دهد. اصلا دلیل بروز رسانی جدید سیری این است که از منابع معتبر اخبار ویروس کرونا اطلاعات جدید را دریافت کند. تا بتواند سوالات بیشتری را پاسخ دهد.

استفاده از سیری در شرایط فعلی ویروس کرونا

 

 

ما باید از سیری چه چیزی را بپرسیم؟

یکی از راه‌های استفاده از سیری در کرونا سوال پرسیدن از آن است. به عنوان مثال، اگر شما می‌خواهید ببینید که کرونا گرفته‌اید یا خیر باید از او بپرسید : (Do I have coronavirus?) – یعنی آیا من به کرونا مبتلا شده ام؟ – سپس سیری یکی سری سوالات را از شما می‌پرسد. شما نیز باید با توجه به اطلاعاتی که از خود و شرایط سلامتی خود دارید پاسخ او را بدهید. اگر علائمی که شما برای او تعریف می‌کنید جزء علائم حاد مبتلایان ویروس کرونا باشد؛ سیری پیشنهاد می‌کند که با شماره‌ی 911 تماس بگیرید. در غیر این صورت از شما می‌خواهد که در خانه بمانید و از تماس با افراد دیگر خود داری کنید. به این ترتیب شما با استفاده از سیری در کرونا می‌توانید به بالا بردن سطح ایمنی خود و اطرافیان خود کمک کنید.

ما باید از سیری چه چیزی را بپرسیم؟

 

 

جزئیات سوالات سیری

شما در هنگام استفاده از سیری در کرونا باید به سوالات سیری پاسخ دهید. سیری از کاربران سؤال می‌کند که آیا آنها علائم بیماری مانند تب، سرفه خشک یا تنگی نفس را دارند یا خیر. سیری به افرادی که می‌گویند علائم شدید یا تهدید کننده زندگی دارند توصیه خواهد کرد که با شماره 911 تماس بگیرند.

جزئیات سوالات سیری

اما؛ اگر در هنگام استفاده از سیری در کرونا کاربران بگویند علائم آنها شدید یا تهدید کننده زندگی نیست، سیری به آن‌ها دستور می‌دهد که در خانه بمانند و از تماس با افراد دیگر خودداری کنند. به آنها توصیه می‌شود در صورت شدیدتر شدن وضعیت آنها با یک پزشک تماس بگیرند و شرایط سلامتی خود را برای او تشریح کنند.

استفاده از سیری در کرونا

 

 

تبلیغات جالب اپل جهت بالا بردن سطح سلامت

شرکت اپل طی یک فعالیت تبلیغاتی جدید، کار جالبی کرده است. به عنوان مثال شما در هنگام استفاده از سیری در کرونا از سیری می‌خواهید که شرایط ابتلای شما را توضیح دهد. در همین زمان یک سری از جدیدترین برنامه‌های اپل که جهت بالا بردن سطح ایمنی جهانی برنامه ریزی و ارائه شده‌اند؛ به شما پیشنهاد معرفی داده می‌شود. به این ترتیب شما با دیدن آن‌ها می‌توانید از جدید ترین برنامه‌های اپل در حوزه‌ی مقابله با ویروس کرونا آشنا شوید.

آیا پاسخی که سیری به سوالات متعدد ما می‌دهد معتبر است؟

طبق گفته‌های شرکت اپل؛ در هنگام استفاده از سیری در کرونا این پاسخ‌ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها واگیردار و همچنین مراکز خدماتی بهداشت عمومی ایالات متحده تهیه شده است. جریان پرسشنامه در حال حاضر در ایالات متحده موجود است و هنوز مشخص نیست که آیا در جای دیگری گسترش خواهد یافت یا خیر.

استفاده از سیری در کرونا

 

نتیجه

امروز در این مطلب در مورد استفاده از سیری در کرونا توضیح دادیم. بروز رسانی جدید سیری شاید یکی از مهم ترین و جالب ترین اقدامات شرکت‌ها در حوزه‌ی ویروس کرونا است. چرا که در این بروز رسانی؛ سری از آخرین اخبار، دست آورد‌ها و یافته‌های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها واگیردار و همچنین مراکز خدماتی بهداشت عمومی ایالات متحده؛ جواب سوالات ما را خواهد داد. استفاده از سیری در کرونا با این ورژن جدید بسیار می‌تواند در بالا بردن سطح ایمنی ما کمک کند. امیدواریم این مطلب مورد توجه‌تان واقع شده باشد.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال